Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Szcientológus társasággal...

A Szcientológus társasággal alkalmas lehetek szellemi kitejesedésre?

Figyelt kérdés

A mi nap nagyon érdekes dolog tőrtént. Levélben kerestek meg a szcientológiai egyháztól. Elég különös, hiszen én még nem találkoztam velük, nem is adtam meg címem és ők mégis rám találtak. Lehet ez egy égi jel?


Serdülőkorban vagyok és fogékony mindenre, lehet most kellene csatlakoznom hozzájuk ? Nagyon sok híres ember tartozik hozzájuk Tom Criuse pl. Olvastam első körben, hogy a tudomány egyháza és minden tudományon alapul, lehet nekik van igazuk? EZ az igazi valás? Őket kellene követnem? Sokat nem tudok róluk, mert TV-nk nincsen a szüleim zárkózodtak, ilyen világi dolgokról nem tudok sokat, de ez egy égi jel. Mit tanácsólnál?


2015. máj. 5. 10:10
1 2
 11/12 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

Szkeptikuska vagyok. Mit lépjek? Vagy mit tanácsÓljak?

Nem hiszem, hogy ez tŐrtént.

2015. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

mennye le falura, szoriccsad magadhoz a Riska tehenket es majd jol kitejesecc :DDDDDD



Ja es keresd at a humor kategoriaba a kerdesed, mert itt semmi helye!

2015. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!