Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az emberiséget az "idegenek...

Ha az emberiséget az "idegenek telepítették" a földre, akkor vajon őket kit teremtette?

Figyelt kérdés
Sok elmélet szerint minket embereket egy idegen civilizáció fejlesztett ki, majd ezután erre a bolygóra "telepített" hogy alkalmazkodjunk. Ez mennyire lehet kamu? :D

2015. máj. 8. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet kamu, lehet nem kamu. Valószínűleg ők random fejlődtek ki(Szerintem). Egyesek szerint Isten teremtette őket.
2015. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valójában az idegenek csaknzsiráfokat telepìtettek, de nèhány mutáns ürpatkány kiszökött, elárasutotta a búzamezőket ès bumm ìgy lett az ember!

Ès a vicc, hogy az èn elmèletem se kevèsbè bizonyìtott, mint a tièd:p

2015. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy ez nem az én elméletem, csak kérdés volt. :)
2015. máj. 8. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesen kamu. Miután a teljes fejlődésünk levezethető genetikailag a cianobaktériumtól az emberig, minden ellentétes teóriát megdönt az a tény, hogy minden mai földi életforma ugyanattól az őstől ered.
2015. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazából tök mindegy az, hogy telepítették, pánspermia által történt, esetleg itt fejlődött ki, nem ad magyarázatot az életkialakulására.
2015. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az élet kialakulására van egy jelenleg elfogadott tudományos álláspont. A probléma inkább az, honnét tekintjük életnek.
2015. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az üstökösök, aszteroidák ugyanúgy vehetnek el életet, miként adnak. Ez is érdekes dolog. Bizonyítja a káoszelméletet. Viszont 100%-os kijelentéssel nem állíthatunk semmit! Az élet kialakulásával kapcsolatosan!
2015. máj. 8. 14:20
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Csak egy gond van vele, még senki se bizonyította... (Nem akarok magam ellen, és ellened beszélni, szerintem is véletlenül fejlődött ki. Illetve azt se nevezném véletlennek, ha minden adott az életkialakulásához, szerintem törvényszerű annak kialakulása.)
2015. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akármennyire lehet kamu ahogy bármi.

De ez félig igaz.

Itt éltünk mint állatok s evolúció gyorsítás történt csupán.

1. értelmes civilizáció vagy hosszú idő alatt fejlődött ki, vagy meglett kreálva egy test amibe belement egy tudatos energia.

Lényegtelen de halálod után megkapod választ.

2015. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Vagy nem kapsz semmit, "mintha nem is léteztél volna"


Komolyan elég ellentmondásos az a tény, hogy a bolygón szinte billiárd állatfaj van, mégis mint sík hülye:D ezt átvitt értelem mondom, delfin, farkas stb.. azért okos állatok! Viszont ösztönösen cselekednek már évezredek óta. Hiába fejlődnek mássá, de ösztönösek olyan TERMÉSZETESEK :)

2015. máj. 8. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!