Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez hogyan lehetséges?

Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Eléggé összetett, de megpróbálom megfogalmazni nagy vonalakban a kérdésem.

Hétvégén olyan élményben volt részem amibe, nem azt mondom, hogy eddig még soha, de ilyen érzéssel párosítva bizony még nem. Feküdtem az ágyban háttal a szobának, a fal felé fordulva. És éreztem, hogy az a valaki aki mellettem 2 szobával fekszik ott áll a hátam mögött és néz. Éreztem hogy ég a tekintete a hátamon. Közben olyan megmagyarázhatatlanul rossz érzés fogott el, ez nem csak sima félelem volt....úgy éreztem, mintha ez a valaki maga a megtestesült ördög lenne (akkor, ott).


Ez azért is érdekes mert az illetőről kiderült, hogy egy nagyon gonosz ember. Én ugyan személy szerint nem ártottam neki, de egyéb okokból (féltékenység) biztos vagyok benne, hogy haragszik rám, holott még alig ismerjük egy egymást. Nem akarom bővebben kifejteni a dolgot, de én arra jutottam, hogy szerintem ezt testelhagyással (asztrális utazással) valósíthatta meg.


Nektek mi a véleményetek erről? Hogyan csinálhatta ezt máshogy?


Normális válaszokat kérek, a kérdés teljesen komoly. Húsz éven felüliek vagyunk már...



2012. jún. 25. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Paranoia.
2012. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Küldjél felé sok-sok szeretetet, állítólag ez hatásos.
2012. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha van benned félelem lehet csak behaluztad intuitív módon, és ezért érzékelted úgy mintha ott volna. Ugyanakkor az a bizonyos személye okkult praktikákat alkalmazó ember volna? Azt nem tudom, de ha így is van kezd el sajnálni szegényt, hogy ilyesztegetésre használja a tudását, mert halála után lesz neki nemulass. Te meg ne félj semmitől, sőt próbáld megérteni, hogy miért gonosz ő. Mert amit megértesz azt tudod uralni.
2012. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hinni akarsz valamiben, és bebeszéled magadnak ezt a sok hülyeséget.
2012. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem akarok hinni benne...sőt. Jobb lenne ha eltűnne az életemből ez a dolog.


Nem szkeptikusokhoz szól amúgy a kérdésem, nem bántásból, de én tudom, hogy ezek a dolgok léteznek, sajnos tapasztaltam.

2012. jún. 25. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem foglalkoznál vele annyit, akkor talán nem vonzanád őt be az életedbe
2012. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem foglalkozom vele semennyit sem..mivel 2 napja ismertem meg..:D lol..

most is a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel, de neked rohadtul nem muszáj rá válaszolni:)

2012. jún. 25. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul tapasztaltad, vagy csak valamit elhittél ami teljesen más volt. Nyugodt lehetsz, nem folytatott az illető asztrálutazást... Már megbocsáss, de nem látszik hogy komoly lenne a kérdés meg hogy húsz év felett volnál...
2012. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2megoldás van...az egyik hogy kizárod....mindenből a gondolataidból és nem figyelsz rá,a másik tényleg ez a szeretet dolog ha hallgatsz közben valamilyen buddhista éneket kántálást sziv szutrát az is segit ....rakj szét mindenfele ilyen képeket is...
2012. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shaddark ***** válasza:

Gonosz emberek nincsenek :)

Van ilyen meg olyan ember, mind-mind más értékrenddel, életfelfogással.

Attól hogy valaki kis világa különbözik a mienktől még nem gonosz csak MÁS.

Ha mindenki egyforma lenne unalmas lenne a világ...


"Minden ember egyedi. és a világon minden embert önmagában kell értékelni. Se nem alacsonyabb rendű, se nem magasabb rendű senkinél; magában áll. Ennek a magában állásnak meg van a maga szépsége. Nem vagy többé tömeg, csorda; önmagad vagy"

- Osho -

2012. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!