Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami spirituális jelentő...

Van valami spirituális jelentősége ha egy férfi 30 környékén is még szűz?

Figyelt kérdés

Gyanítom hogy van de pontosan milyen irányú lehet?

Ha remeteként elkülönített a világtól és nem rontotta meg semmi. Akkor az spirituálisan pozitív vagy negatív?

Magamról van szó és 26 évesen nem volt még beszélgetős kapcsolatom sem nővel és férfival is csak kevés. Viszont tudom amit tudok de erre a választ nem tudom.

Szükségem van szexuális kapcsolatra a másik nemmel ahhoz hogy képességeim változzanak?

Milyen irány változna?



2015. máj. 24. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Csak annyit jelent, hogy ronda vagy. Ha ilyen spirituális remete szövegekkel próbálsz csajozni, akkor szüzen is fogsz meghalni.
2015. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt jelenti "spirituálisan", hogy te leszel a 40 éves szűz!

[link]

2015. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy nem vesztek komolyan, hogy is gondoltam hogy pont itt kapok választ a kérdésemre.

Válaszotokat mérlegelem hátha én tévedek.

2015. máj. 24. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Nincs jelentősége, tudni kell nyitni a másik ember felé. Ez nem egy különleges képesség hanem hozzáállás és nyitottság kérdése. A szex sok mindent megváltoztat egy emberben és egy kapcsolatban is.

Ha lenne egy kapcsolatod az ellentétes nemmel azzal Te magad változnál és a hozzáállásod a dolgokhoz, mivel lenne valaki akire támaszkodhatsz lelkileg és testileg. Légy kreatív, nyitott és barátkozz, ismerkedj. Előtted hever a világ csak be kell hogy lépj azon az ajtón hogy részese legyél, ilyen egyszerű :D

2015. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a nemi szervek a polaritást

a nemi aktus az egyesülést

a szüzesség érintetlenséget jelent


az érintkezési problémákat a kapcsolatteremtés oldja


pontosan tudom milyen iszonyatosan félelmetes emberek közé menni, amikor telve vagyok kisebbségi érzéssel..

minden erőmet össze kellett szedjem, hogy megtegyem ezt a lépést..

2015. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Haladok a válasz megtalálásához.

Én valahogy mégis azon vagyok hogy a párkapcsolat és a varázslás nem fog együtt menni.

Talán más volt az oka de mégis annak tulajdonítom, mert tapasztaltam hogy a vonzalom más utakra terelt arról amin járok.

Ti hogy tapasztaltátok?

Nem mindennapi képességeiteket megőrizhettétek párkapcsolat mellett?

Köszöntem.

2015. máj. 25. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már bőven a 30-as éveimben járok, és nőkhöz még nekem sem sok közöm volt eddig. Nálam főleg a félénk és visszahúzódó természetem ennek az oka. Mindig is ilyen voltam. Barátaim sincsenek nekem sem, maximum egy-két kollégám, akikkel azért el tudok beszélgetni.

Bennem állandóan az a kérdés van, amit már egyszer ki is írtam ide, hogy miféle karma, sors lehet az, hogy ha valaki ilyennek születik, mint én? Nemcsak az ismerkedéssel vannak problémáim a tulajdonságaim miatt, hanem úgy általában az élettel is, mert nagyon nehéz így élni egy ilyen világban.

Annak idején, ennél a kiírt kérdésemnél persze, annak ellenére, hogy ez ezotéria rovat, általában az öröklődésre gyanakodtak. De én erősen gyanakszok arra, hogy nem az, illetve csak kis részben.

A nőkkel való tapasztalat híján fogalmam sincsen, hogy tudnék-e hozzájuk kötődni egy párkapcsolatban. Annak ellenére, hogy nagyon érzelmesnek tartom magamat, néha riasztónak tűnik a kötöttségnek a gondolata. Az ember ugye, valahogy meg is szokja azt a helyzetet, amiben él.

2015. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz.

Pszichológiailag tudom a választ az én esetemre is és tudok helyesen lépni viszont a spirituális világ más téma.

5 éve volt egy kapcsolatom kb 3 napig amiből sok nem lett még is lett belőle valami. Akkor 180°-ban megváltoztam!

3 évembe tellett hogy képességeim újra használni tudjam amit nem tudok hogy a saját hülyeségemnek véljek vagy az adott kapcsolatnak van köze hozzá.

Abban reménykedtem hogy itt az oldalon talán valakinek volt hasonló tapasztalata.

Nem kevés és nem kis képességeim vannak amivel segítek embereken úgyhogy nagy a tét és még nem jött el az idő sem ami miatt kaptam azt amit tudok.

Emiatt úgy vélem nagy a kockázat.

2015. máj. 26. 08:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Alsóbb csakrákkal is foglalkozz, ne csak a felsőkkel. Ne mondj le anyagi dolgokról, földi élvezetekről ha nincs is miről lemondanod mert az csak hamis képmutatás. Hiteles szerzetesi életet élő spirituális vezetők azért mondanak le bizonyos esetekben ilyesmiről mert már túlléptek rajta életeik során, már kiélték magukat maximálisan ilyen téren.
2015. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!