Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen férfi 20-30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi 20-30 év között?

Figyelt kérdés
Olyan férfi,akivel lehet lelkizni és spirituális dolgokról beszélgetni,tehát nem materialista.Mélyen érző típus,vannak álmai,amelyekről nem mondana le sohasem.Nem szidja a világot és az életet,hanem meglátja a szépet és a jót.Érdeklik a művészetek,ki tudja fejezni az egyéniségét.Optimista,életvidám,erős lelkű,széles látókörű,gondolkodó típus.Másokkal lovagias,kedves,türelmes.A testét is edzi,meditál,el akarja érni a megvilágosodást,az igazi énjét.
2012. ápr. 6. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Mesébe biztos van.
2012. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Létezik, de neked nem ilyen kell, hanem magas és jóképű.
2012. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Menj egy Pl:**ra és biztosan találsz ilyet.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
öhh biztos van ilyen, de engem kerüljön el messzire aki a megvilágosodást akarja elérni :P
2012. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Van.Állítólag Gyurcsány Ferenc Monnyonlenek hívják..-.-
2012. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Létezik hát, de már mindnek van pasija.
2012. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen,gondoltam már rá,hogy megyek jógázni és meditálni,ott biztosan vannak ilyen emberek...


Ja és az nem kritérium,hogy magas legyen,mert én is elég kicsi vagyok.Az meg,hogy ki jóképű,az szubjektív.

2012. ápr. 6. 20:00
 8/21 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján sok jelző illik rám, de én se optimista nem vagyok már se életvidám sőt úgy fél éve már nem is meditálok, túl sokat csalódtam az emberekben és még inkább elegem van tenni akármit is az életben.


De egy ideje érzem, hogy meditálnom kéne újra és kezd ismét erősödni bennem, hogy h*lye voltam, amiért abba hagytam annak idején az anyagi létről való lemondásom és elkezdtem csajozni, mert ezeket a mai lányokért nem éri meg szenvedni!

2012. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

azért az jó, hogy nincs sok elvárásod vele szemben :) szerintem biztos, hogy van ilyen férfi, de elég nehéz dolgod van, ha egy konkrétan elképzelt személyt keresel az elképzelt személyiséggel. Lehet, hogy pl egy férfivel nem lehet spirituális dolgokról beszélni, de ettől még az összes többi igaz rá.


21N

2012. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Biztos, de az is, hogy csak akkor fog veled barátkozni, ha te is hasonló vagy.
2012. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!