Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ebbe a könyvbe...

Szerintetek ebbe a könyvbe tényleg igaz történetek vannak?

Figyelt kérdés

[link] [link] Megvan a könyv el is olvastam,de nagyon fura és hihetetlen dolgokról írnak benne.

Köszi a válaszokat előre.!



#könyv #történet #hihetetle
2015. máj. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sorozatban megjelent kismillió ilyen könyv. Bizonyára tartalmaznak igazságot is, de a nagyrészük ezós és konteós bizonyítatlan baromság.
2015. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit első mond, de ha mondasz konkrét sztorit,max 1-2 alkalommal hajlandó vagyok megcsinálni a tényellenőrzést.
2015. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pld.Ez egy rész belőle:


Véletlen egybeesés?


Mrs.Sue Alton a barátai társaságában lovastúrán vett rész egy Pilgrim's Way nevű gyalogösvényen Dorking közelében, amikor a lova megbokrosodott.Az asszony fejjel előre rázuhant egy másfél méter magas kő emlékműre,s nyomban szörnyethalt.Az emlékművet 1873-ban emelték,s azt a helyet jelölte, ahol Samuel Wilberforce püspöke a nyakát törte,amikor leesett gödörbe lépett lova hátáról.


Itt egy másik:


Egy ikerpár, Roberto és Marco 900 méterről ejtőernyős ugrást hajtott végre egy Miláno melletti repülőtéren.Leérkezéskor Marco eltörte a jobb lábát.Roberto,amikor később hazafelé tartott autójával,karambolozott,és szintén eltörte a jobb lábát.


Ez csak két sztori amit kiválasztottam.De vannak a könyvbe még ennél is furább történetek.pld "a gyíkember" az nagyon ijesztő.Bár nagyon hihetetlen,valahogy nem tudom elhinni.

Meg a "levitáló ember"

Ez már felettébb furaa.:-o

2015. máj. 28. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:

"Véletlen egybeesés?"


[link]

[link]


Azaz a nevezett pap létezett, és valóban lóról leesve kitörte a nyakát.


Egyéb részletek nem visszakereshetőek, de miért ne lehetne igaz. Véletlenek folyton történnek.


--------------


"másik":


Semmi értékelhetőadat nincs a cikkben, ami ezáltalpuszta bulvárszórakoztatás.

Ettől függetlenül az eset nem lehetetlen.


A könyv nincs meg, így fogalma sincs mi a "gyíkember" (ha ilyen repitilián,vagy yeti cucc, akkor egyértelműen álhír), sem a "levitáló ember" (a levitáció nyilvánvalóan lehetetlen, de simán lehetett valami érzéki csalódásról szó benne).

2015. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy utána néztél.:-)

Énis ezt gondolom hogy csupán a véletlen műve az egész.

De mégis olyan fura dolgok.

2015. máj. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!