Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a természetfölötti...

Hisztek a természetfölötti dolgokban?

Figyelt kérdés
(Mágia,a démonok,a szellemek,stb.)Van köztetek aki látja őket,vagy valami különleges képességgel bír?Estleg van köztetek olyan,aki tud varázsolni?
2010. febr. 27. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

én varázsló vagyok..de psszt senkinek egy szóót se..



amúgy én csak a szellemekben hiszek...



16L

2010. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
36%
a felsoroltakban nem, de én vagyok "Jézus" reinkarnációja.
2010. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Sok ember közös tévedései. Ahogy szürkületkor az út mellett gubbasztó, nagy testű kutya is, amiről közelebbről, vagy tartósabban figyelve kiderül, hogy bokor vagy más tereptárgy. Közelebbről vizsgálva az emberek más, közösnek mondható tévélményei is létező, egyszerű dolgok, amit a nem kicsit túlfűtött fantázia megturbózott kissé.
2010. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
64%
én már láttam 20 méterről Ufot, szóval erről ennyit utolsó. :D persze biztos vannak ilyenek is, de azért nem vagyok se bolond, se elmebeteg, se vak h összekeverjem valamivel is. :) Illetve azt is mivel tudnátok megmagyarázni h amikkor öngyilkos akartam lenni(:D)hazafele full bekábulva átmentem egy bányatón? ott voltak a nyomok az egyik partján, és a másikon is. Nem tudok úszni. :)
2010. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem egészség, ha a betegnek nincs betegségtudata. Vonatkozik a hallucinációval járó tünetegyüttesekre is, épp ahogy a kóros hazudozás bármely típusára.
2010. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen hiszek benne!

És szerintem nem véletlenül vannak a Vámpíros filmek, könyvek, iratok stb.

valahol ennek el kellett kezdődnie nem hinném hogy egy rég meghalt dilinyós embernek csak úgy kipattantak ezek az agyából...!

És a szellemeket állítólag lehet látni...nekem még nem volt ilyenhez szerencsém!

2010. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!