Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kitartani?

Figyelt kérdés

Meg ismertem egy lányt, aki 245kmre lakik tőlem, én 21 ő pedig 15 éves.. több mint 1 hónapja ismejük egymást, amikor elkezdtünk beszélgetni onnantól kezdve egyre többet, és most már ott tartunk ő a reggelem és ő az estém.. egymásba szerettünk, skypon beszélgetünk folyton látjuk is egymást ez álltal..

igazából arrol lenne szó h a szülei nem nagyon dijjazák h igy el van velem, még nem járunk mert nem akarok facen se skypon ilyenről beszélni, ezzel tisztába is van.. igy el akarok menni hozzá, Szlovákba lakik, de már az apja azt mondogatja h nem akarja h talizzunk, pedig semmi rosszat nem tettem, csak nem biznak a magyarokba mert h a lányukat át ejtete egy pár magyar, meg hülyitették, stb..

nekem semmi ilyen szándékom nincs, ha már meg szerettük egymást, akkor talizni is akarunk, h ne csak skypon lássuk egymást, és esetleg késöbb legyen valami..

szóval idővel..

én ki akarok tartani mert értékes lány, most nem megyek bele a nyálas részbe, de kell nekem és én is neki, csak félek h a szülök miatt ez nehéz lesz, de vajon érdemes kitartani ?? kérlek a hülye válaszoktól kíméljetek, köszönöm !!


2014. okt. 7. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

te 21 o meg 15?


En sem engednem ha az apja lennek.

2014. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, erdemes. A szulok pedig... be kene nekik valahogy bizonyitanod, hogy szereted a lanyukat, es nem vagy pedofio, meg ilyenek. Sok szerencset!
2014. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen ezt akarom, a szex az nem érdekel, csak legyen egy normális barátnőm eddig folyton megcsaltak kihasználtak..elegem van már..
2014. okt. 7. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
es azt gondolod, hogy ezt egy gyereklanytol fogod megkapni?
2014. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha azt hiszed majd pont gyerekfejjel ő fogja megadni amire vágysz koppanni fogsz. Nem is kicsit.

Ez az egész olyan, fura nem találkoztatok de szerelmes vagy kihasználtak eddig és most meg vagy győződve róla ez a csaj lesz a jó. Valahogy az az érzésem nem sok jó fog ebből kisülni. Már eleve az is hogy 15 és 21 évesen egy hullámhosszon vagytok gáz. Vagy ő koraérett vagy te vagy lemaradva.

2014. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyértelmű koraérett.. nem vagyunk szerelmesek még, de sajna valószinű h nyárnál elöbb nem talizhatunk, mert a szülei azt mondták ha addig kitartok ak semmi akadálya.. inkább nagyon féltik a lányt..
2014. okt. 8. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!