Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MLM - Mennyi ideig érdemes...

MLM - Mennyi ideig érdemes kitartani az mlm üzletben? Mennyi idő alatt lehet felépíteni egy havi nettó 200. 000 Ft bevételt hozó üzletet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 16:28
1 2 3 4
 1/32 acelsziv ***** válasza:
56%
emberfüggő. Van akinek egy hónap, másnak három év.
2015. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Sőt van aki 10 év után "érik" meg arra, hogy hálózatot építsen. Sok ilyet láttam már a saját környezetemben is.
2015. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
43%
az egész mlm egy baromság, hajrá...
2015. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi ideig érdemes kitartani egy hagyományos üzletben? Mennyi idő alatt lehet felépíteni egy havi netto 200000 Ft bevételt hozó hagyományos üzletet, ha holnap alapítasz egy vállalkozást?

Minden MLM szakkönyv elmondja és gyakorlatban is igazolt, hogy kb. 3-5 év kell egy stabil, megbízható, hosszú távon téged eltartani képes üzlet felépítéséhez. Van akinek ennél gyorsabban is összejön, de ez a saját teljesítményeden is múlik.

2015. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
30%

Az egész egy baromság.

Én keresnék rendes munkát.

2015. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%

"Én keresnék rendes munkát."


Helyes, a legtöbbeknek az való! Én inkább hálózatot építek.

2015. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 acelsziv ***** válasza:
73%
5: Jól van kisember. Keress munkát. Valakinek utcát is kell sepernie.
2015. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
7%

Lényegtelen hogy mit dolgozok. Nem attól lesz más a véleményem az MLM-ről.

Jelenleg műszakvezető vagyok de mikor még diák voltam akkor is rossz véleménnyel voltam az MLM marhaságokról.

2015. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

"Lényegtelen hogy mit dolgozok."


Ez igaz. Valóban, a végzettség és a munkahely nem meghatározó. Vannak értelmes utcaseprők, és faék egyszerűségű műszakvezetők is. Na és persze fordítva is! Itt például egy különösen értelmes műszakvezetőt láthatunk, akivel történetesen nem egyezik a véleményünk. Természetsen nem ismerteti a véleménye alapjául szolgáló ismereteit, de mindegy is. Szerinte hülyeség és kész. OK. Pá.

2015. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
7%

Ajánlgatás meg beszervezés. Erről szól. Nem stabil fix jövedelem.

Nekem nem lenne hozzá gyomrom.

2015. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!