Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan lány aki mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki mellett érdemes kitartani?

Figyelt kérdés
Lányok! Tényleg igaz amit gyakran lehet hallani, vagy akár ezen az oldalon is olvasni, hogy értetek nem érdemes küzdeni, mert ha már egyszer azt mondtátok, hogy nem, és beraktátok a fiút a barátzónába, akkor bármi áron kitartotok a döntésetek mellett? Van olyan lány aki úgy jött össze egy fiúval, hogy korábban csak barátok voltak és ki is kosarazta őt akár többszőr (mármint a lány a fiút). Ha igen, akkor arra is kiváncsi lennék, hogy végül mi volt az oka annak, hogy végûl mégis összejöttetek vele?

2014. dec. 5. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Hallottad már azt a mondást, hogy ,,ha ló nincs, jó a szamár is!"?
2014. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom, hogy túl sokáig olyan szekér után fuss, ami nem vesz fel. Annyira minimális az esélye, hogy a lány meggondolja magát. Aztán ha lesz valakije, te még csak nem is szólhatsz semmit, hiszen nem hitegetett.

Ha minden tőled telhetőt megpróbáltál, hogy téged válasszon, ha találkozgattatok, megismert, volt idő is rá, hogy megszeressen és mégsem, akkor hagyd a francba, jobb ha mást keresel.

2014. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És kb. hány találkozó, valamint mekkora időtartam az amit érdemes rászánni, hogy hátha jobban megismer és meggondolja magát?
2014. dec. 5. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Ki lehet mászni a barát zónából ezekkel a lépésekkel:


1) Eltűnj az életéből egy ideig

2) Változtass magadon (új frizura, esetleg új öltözködési stílus, belsődön változtass pl légy határozottabb, nyitottabb, flörtölőbb stb)

3) Mutasd be az új énedet, vagyis keresd fel.


Van, hogy csak nagyon kicsin múlik az egész, hogy nem jöttök össze.


Hogy meddig találkozz és szánj rá.... az egyénfüggő, e ne túl sokat.

2014. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg egyéntől függő.Nállam pl. úgy ment a dolog,hogy ovi óta ismertük egymást egy osztályba is jártunk,majd 8.-tól kezdett próbálkozni párszor kikosaraztam,majd eltűnt egy időre az életemből aztán 10 éve ismét megjelent és próbálkozott,aztán 6 éve adtam be a derekam és 4 éve házasok vagyunk.Szóval elég kitartónak kellett lennie,de az igazság az,hogy megbántam,hogy nem hamarabb adtam be a derekam.
2014. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ösnek: Tehát ha jól értem akkor 4 évig próbálkozott a srác? :) Amm. ha szabad kérdeznem, akkor hány évesek vagytok?
2014. dec. 5. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Barát zóna nem létezik. Van olyan, hogy valaki után az ember romantikusan vagy nemileg érdeklődik, és van olyan, hogy barátság. Aki viszont nem képest felfogni a "nem" jelentését, az nem barát. A barátok tiszteltben tartanak, és nem csak arra ácsingóznak, hogy mikor és mennyi szép szó után teszed szét a lábadat.


"Van olyan lány aki úgy jött össze egy fiúval, hogy korábban csak barátok voltak és ki is kosarazta őt akár többszőr (mármint a lány a fiút)."


Ez szexuális zaklatás, remélem feljelentett érte és kapott távoltartási végzést.

2014. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5-ös voltam 33 évesek vagyunk.
2014. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A jelenlegi barátommal, 2évig legjobb barátok voltunk, többször is visszautasítottam, aztán megelégelte, maradtunk barátok.. nem sokkal később pedig.. elhívott egy randira.. "mert elgondolkodott, hogy senki másban nem bízik meg annyira, mint bennem", és azóta boldogok vagyunk, bár sokat veszekszünk :D 16l, 19f
2015. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lányok és fiúk között is vannak, akik mellett érdemes kitartani!

Én olyan lány vagyok, aki korábban összejött egy fiúval, mégis később szakított vele, kikosarazta.

Összeillő gondolkodásmód, tökéletesen működő kémia mellett zavart, h. sokat dohányzott, ivott (az egyetemei évek alatt).

Később, mikor 'megkomolyodott' (ledoktorált, és kutató lett egy nyugat-európai egyetemen) másképp álltam hozzá...

Szóval Nála óriási életmódbeli változás történt, az volt az ok.

2016. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!