Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ezekre a magyarázat?

Mi lehet ezekre a magyarázat?

Figyelt kérdés
Húgomnak volt ballagása, rengetegen aludtak nálunk, a család szépen összegyűlt. Az első furcsaság az volt, hogy az egyik napszemüvegem a semmiből a szekrényemre került, senki nem tudja hogyan. Az emeletre felvezető lépcsőnkön feljutva van egy ajtó, ami az emelettel köti össze, kinyílt, majd becsukódott rendesen kilincsre. És az utolsó, felfújható matrac volt a szobámban, az egyik oldalára minimum 6 takaró volt pakolva, ezeken aludtam én, a másik oldalon unokatesóm, aki este látta is, és érezte is, mintha a matrac kidudorodna, és egy ilyen dudorra a karja alatt is ébredt fel, nem hittem neki, amíg előbb nem éreztem én is. Gondolkodtunk, hogy nem e valaki szelleme tette mindezt, de mostanában senkink nem hunyt el. Szerintetek mitől lehettek ezek?
2015. jún. 13. 21:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Most pedig már háttal a laptopnak azt is hallottam, hogy valaki üti a billentyűket.
2015. jún. 13. 21:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sok ember van egy helyen, elég vicces dolgok tudnak megesni, és nem feltétlen csak akkor, ha valaki vicces próbál lenni. Ha a tumultus szétoszlik, és eltelik pár nap, el fog múlni.
2015. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak egy szémon lehetett!!!

VIGYÁZZATOK VELE MERT EZ NAGYON VESZÉLYES!

Ne féljetek mert a félelemből táplálkozik, és mihamarabb hívjatok papot!!!

2015. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában nem merek viccelődni...
2015. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Áron alul vettétek a házat? mert szerintem nem véletlen, hogy valaki veszni hagyta inkább, csak elmehessen onnan.
2015. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy a billentyűzetes csak a húgom volt a szomszéd szobából. A ház nem véve lett, 2001-ben építettük.
2015. jún. 14. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó, mert a le nem írt tippem az lett volna, hogy el kell égetni a hugit. De akkor jó.
2015. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!