Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, amiket meg...

Mik azok a dolgok, amiket meg szeretnék valósítani a nyár folyamán?

Figyelt kérdés
kinek mi a célja/terve? :)
2015. jún. 21. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát...Nyáron mindig azt várom, hogy tél legyen és süssün az arcomba a holdnak a fénye; télen pedig azt várom, hogy nyár legyen és hideg testemet a nap perzselje.
2015. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egész nyáron dolgozni fogok. Augusztusba lesz 2 hét leállás abból másfél hét szabi, utána be kell mennem ügyeletre mert karbantartók lesznek a gyárban és egy gyártó sor ami külön terem kell oda felügyelet de cserébe ezt a 3 napot amit akkor ledolgozok megkapom szeptemberbe szabinak.


A másfél hetes pihenőmet meg a házunk felújításával fogjuk tölteni amivel el is fog menni bőven az idő. Nyaralni idén nem megyünk mert felújításra megy el az összes pénzünk.

2015. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elírtam a kérdést, * mit szeretnél*

Várom a további válaszokat!

2015. jún. 21. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Spirituálisan felemelkedni.
2015. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El akarom foglalni a Marsot és onnan támadást indítani a Jupiter ellen
2015. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
sokat futni/ edzeni.
2015. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék találni egy igazán jó,romantikus animét.
2015. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én szeretnék sokat futni, kutyat setaltatni, mivel szerintem egy kicsit magányos az öreg kutyám:/ akkor éjszakánként nézni a csillagokat, felemelő érzés, ahogy azokat a kis pontokat nezed kint, és közben tudni, hogy azok hatalmas bolygók:) akkor kertészkedni, ez alatt azt értem, hogy nemcsak növényeket gondozni, illetve növémyeket ültetni, hanem mondjuk összegereblyézni a kertben meg ilyenek:) a legfontosabb teendőm szerintem meg az, hogy találkozzak a barátaimmal 😊️ Tavaly szinte csak 2x volt ilyen, de mostmár elhatároztam mindenkivel, hogy bizony fogunk találkozni:) 14/F...
2015. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!