Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná nekem fejteni...

Valaki meg tudná nekem fejteni ezt a spirituális nyelven íródott, ezoterikus maszlagot?

Figyelt kérdés

Nem értem a szöveget, valaki tudná értelmezni, h miről is szól? Kicsit zavaros...



"Parlament para az a félelem a gyilkos a zsarló aki rabságban tart,de te nem a parlament rabja vagy hanem salyát magadé!!

La : értelmezése latin ami azt jelenti ő fentről lát és int!!

Ment az azt jelenti hall és ad,ad neked nekünk elég erőt és energiát mindenhez.

Ezek az emberek nagyon buták ők azt hiszik,de ők is erre lettek kiképezve ,ez annak a nemlétező csak egy kivetitett kép a fejben .

Én már lejegyeztem hogy ezek az emberek akik zsarólnak ezek ,értelmi és érzelmi hiányban szenvednek!

Gyilkosok akik ellen amikor elmész mondjuk az ő általuk generált tüntetésre ,az ő fejükben ne az jelenik meg hogy tünttetsz hanem hogy ők tüntessenek el halomra őljenek embereket.

De ők ezt nem tudják mert nagyon kapzsik!

Én tudom ebből a csatából győztesen kerülki élve mindenki!

De a nagy egot azt kell legyőzni.

Mert itt mindenkinél azt tanították meg hogy féljél ( ezt őriási teher és belső bezárkozottság)

Itt mindenkinek ki kell tárni az ablakot!!

Itt én legyegyeztem ,feltettem olyan megdőnthetetlen bizonyítékokat amiket megdőnteni nem tudnak!!

Itt egy boritékolt papírnál minek mész el a hívo félhez .( hiszen itt ő fél nem te)

Mert itt mindenki rajtavan ezen a dobogon itt mindenkinek helye van és kell is mert rájuk .Az ő nem tudott de titkos fejükben lévő kéességekre is szükség van.

Itt ebbe a hintába együtt száltunk be és együtt is kell leszállni.

De minél előbb mert a peremes hegyek alatt mivel a talajat alul megbontottátok és ebbe mindenki lúdas,nincs kivétel itt akár tetszik akár nem ,a kár az óriási eddig is meg kell tudni alkudni.

Itt nagyon sok szent van hogy ezt a talajt megmentse.

Ő akkor tud segíteni ha ti képesek vagytok újra ,bizni egymásban nem pedig újjal mutogatni,

A nézd azon milyen ruha van

A nézd az milyen kövér

A néz az milyen sovány

A nézd annak mennyi autója van

És ezt sorolhatnám a világ végéig.

Együtt minden könnyebb.

Minek könnyeket hullatni mikor nevetni is lehet?

Itt mindenkire szükség van!!

De épen.Egy egy saller még jól is jöhet néha mert itt semmi nem az aminek látszik

Gondoljátok el mennyiünk-nek meggyilkolták már apukályát anyukáját .Sokan törleszteni jöttünk vissza de,nem a hiteleket.Itt

Itt mniden ország az egyetlen egy világ

Mert ebben a világban vagyunk mindannyian.

Itt azt hiszitek viszitek a pénzt és eltüntök baszhatod ha van egy óriási katasztrofa!!

Nem kell félni élni élni élni,gyertek ti is az élj ősi szent világi taníto kapujához ,ő mindegyikteknek ad hitet hitel és adó nélkü

Tegnap érdekes képet láttam fent az égen,fent kivetítve ott diszelgett egy sarló.

Ami azt jelenti .

Szarló ,mert a zsarolótól azt hiszed félni kell.

Nem kell tőle félni használd a fejedben lévő ravaszt!!

Neki a ravasza a borítékolt papír.

A csekkek.

Őszíntén ennyire nem alacsonyodjatok már le hogy az életeteket egy szaros papir lap dőntse el.

Én tudom az értelem győz.

De az ami a fejben van!!

Azt is tudom nagyon sok nagy fejest megcsiptek!

De ők nem lesznek bántva de meg kell őket tanítani arra amit senki nem tud .De mindenki ismer .Meg kell találni az elveszett világot,mert az nincs elveszve,az csa kegy téveszme,hiszen ebbe a világba mindenki bele tartozik!!!

Itt az édennek még látható.Átható nyomai vannak,térjünk vissza együtt arra az útra ,kínzás győtrés nélkül!!

A sarlo mellett nem volt ott fent a kalapács amit láttam tegnap,mellette több gyilag is ragyogot,este későn mikor kimentem egy csillag sem látszott pedig mindegyik ragyog ott!!

Itt mindennek jelentése üzenete van mindannyian egy óriási dobogon vagyunk.Aminek a belső szerkezete kezd omladozni

Itt annyira keveset él az ember,azt mondják ha valaki 80 éves jó kort ért meg!!

Kb 20 éves sincs mert a jövöben ami nem most van egy napnak az szmitot amikor tizszer kelt fel szer nélkül a nap!!

Aztán ezt az idejövö kapzsi emberek megváltoztatták!!

Most már csak egyszer és benne rengeteg szer!!

Itt ha nem változtatun kegyütt akkor sokan tudjuk túl éljük még ha itt ,úgy látszik hogy nem.

Mások csak abban tudnak hinni amit kézzel megfognak és látnak!!

Az ego az borzalmas!!.......Itt most nem mi vagyunk a tét!!

Ezt a talajt együtt kell megmenteni!!

Mert ő megment és enni ad.

De a te kezed és hitednek is szüksége van rá!!

Együtt mniden könnyebb!!

Az még lemaradt hogy németországba a fát nem vágják mert ott nem?Nagy érték az ember !!

Én feltettem a bankszámlámat bankokból elküldtem a taufkircheni bankok-ból itt akit ki akarnak írtani annak először a bankszámlájáról igyekeznek levenni minent.

A szociális járó keretet is !!

Nekem , fend ung- sutz kontom wan( suvickolnak ,még lubickolnak)

Ol wasd egybe kontom van 1045 -euroig a finanzamt nem nyúlhatna hó zzá !! De már 2 szer igyekezett leemelni

Nekem szociális járó keretem van havonta 280 -300 euró!!

Ehhez keresek ki?Sztinénél a nevét nem írom le (,de neki is bin lademes számlája van de kőzben kutatom is az okokat) kb plusz 150 eurot,ez összesen 450 !!

Tehát bőven az 1045 alatt van ! Már az évszám is hogy ez zajlik !!!

De legalább ennyinek tűnik mert sok ember el tünik!!



2015. jún. 22. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szöveg az N-Ufok 6. himnusza. Nem a tartalma a lényeg, hanem a hangulata. Holnapra már elfelejtik.
2015. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt is elfelejtik, hogy elfelejtették, ezért újra az eszükbe jut.
2015. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak 14 éves vagyok de tudok latinul és értem a szöveget agykontrollosokról szól
2015. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérek! Van egyetalán értelme, humanoid meg tudja fejteni? (kb. 2000× ennyi tartalom van egy bizonyos illetőtől akit nem publikálhatok mert rögtön megy a húsdarálóba a kérdés)
2015. jún. 22. 21:25
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Isten őrizz, ne is publikáld! Takarja csak a feledés homálya!

Ennyi pont elég volt, hogy fogalmat alkothassunk a dologról.

A lényegét már értjük, köszönjük szépen.

2015. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem, szóval leírhatnád :)I
2015. jún. 22. 21:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Maszlagnak valóban akkor maszlag, amin már a rémes helyesírás se nagyon tud rontani.


Az meg, hogy te ebben mi olyat látsz, aminek bármi köze van a spiritualitáshoz, az számomra rejtély.

2015. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem spirituális nyelven írodott!

Ez nem maszlag!

.

Ez a szöveg a szavaknak rendszertelenül egymás mellé hányása!

Vulgárisan: okádék.

2015. jún. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Spirituális nyelv az eszed tokja.


Amúgy nincs mit megfejteni, ez csak sima zagyvaság.

2015. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De akkor is, miről szól? Nincs értelme? Csak mert vannak benne szeretet meg isten meg ilyenek azért gondoltam h ez ezoterikus...De, mivel behatóbban nem ismerem a témát, ezért bocs, hogy tévedtem.
2015. jún. 23. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!