Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Leirnatok kinek milyen paranor...

Leirnatok kinek milyen paranormalis elmenye volt eddig?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy tortennek a kornyezerembe furcsa dolgok amire akarhogy keresem a valszt nem talalom. Szeretnem tudni,hogy masnak is voltak ilyes fele tapasztalatai es erre mi lehet a megoldas.

2015. júl. 14. 13:54
 1/9 anonim válasza:
78%
Nem volt velem ilyen, de ha ezt az ezotéria rovatba írod ki, ott biztos lesz sok válasz.
2015. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt ilyen, és nem is lesz, mert van agyam amivel gondolkodok, és aki választ keres, az talál.
2015. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Én láttam már ufót, meg földönkívülit is
2015. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
82%
Én nekem folyton Deja vu érzésem van.
2015. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi párezer évben bebizonyosodott, hogy mindenre van magyarázat, csak legfeljebb nehéz megtalálni, vagy még nem állunk olyan tudományos/technikai szinten, hogy megértsük.

Ráadásul a paranormálisnak vélt jelenségek legtöbbje a túlzott képzelőerő eredménye.

2015. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elraboltak az ufok. Majd Pataky Attilánál ébrédtem ;)
2015. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
40%

Először is szeretném elmondani mindenkinek aki azt mondja hogy ezekre a jelenségekre van "normális magyarázat" hogy igen van. Van egy egész tudományág ami ezzel foglalkozik. Ez pedig a Parapsychológia. Ez egy létező tudomány, és ezeket a dolgokat több ízben BEBIZONYÍTOTTÁK!!! Csak egyszerűbb néha nem elhinni.



Ja de válaszolva a kérdésedre, én néha látom a jövőt... jó ez így elég durván hangzik. Szóval alszok, álmodok és egyszer csak bevillan egy kép amit vagy megjegyzek vagy nem. Egy kép egy tál kajáról, egy virágról vagy egy érzés. Aztán elfelejtem. És két-három hét múlva pont azt esszük amit láttam, és a tányér pont úgy áll... és akkor jön a Déja-vu. Szinte minden embernek vannak ilyen "megérzései" csak sokan nem emlékeznek arra h mit álmodnak.


De ha válaszokat keresel, javaslom, hogy nézz körül parapsychológia témakörben.

2015. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A pszichológia egy tudományág. A parapszichológia egy áltudomány. Gondolom a kísérletek megismételhetőek és kimerítik a tudományos kísérletezés összes kritériumát..
2015. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mikor abban a házban vagyok, ahol apa meg mamám lakik, akkor folyton fura dolgok történnek. Ráadásul minden este filmet nézünk (apa, én, tesóm), szóval éjszaka közepén kezdünk el aludni.


Bekapcsolt teljesen magától a szgép, leesett az asztal közepéről a kés, kimentünk a teraszra ott volt a szomszéd macska és zölden villogott a szeme. Egyébként, ha ilyen témáról van szó, nekem magától könnyes lesz a szemem (nem sírok). Meg néha színes foltokat, inkább emberszerű dolgokat látok, néha csak mennek, néha viszont engem néznek… Ja és régebben a jövőt is megálmodtam.


Bár, én nem hiszek a szellemekben és a természetfölötti lényekben. Istenben hiszek. ;)

2015. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!