Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol lehet eladni, meghirdetni...

Hol lehet eladni, meghirdetni ezoterikus, alternatív tudományos könyvet?

Figyelt kérdés

A birtokomba került néhány vadonatúj példány Kalmár János: Az Élet Fénye című konyvéből.

Kérlek, adjatok tanácsot, hogy hol tudnám ezt felkínálni eladásra, hol van ilyen jellegű fórum vagy apróhirdetési rovat.

(Én nem érdeklődöm az ilyesmi iránt, ezért nem tudom, hová járnak az ilyen emberek.)


Minden jó tanácsot előre is köszönök, adom rájuk a zöldet.


A Jófogásra, Startapróra es Eladomakonyvem-re stb. már felraktam, specifikusan ezoterikus/alternatív hirdetési lehetőségekre vonatkozó javaslatokat várok.


A könyvről:

Cím: Az Élet Fénye

Alcím: Történet egy titokzatos fehér porról, mely az életkorra, a tudati projekcióra, a téridőre, a gravitációra és a párhuzamos dimenziókra hat.


Tartalom:

Bizonyára minden ember élete során elgondolkozott azon a teoretikus kérdésen: Mi lenne, ha az élet nagyságrendekkel kibővíthető lenne? Mi lenne, ha tökéletes egészségben élhetnénk le életünket? Mi lenne, ha egyszerű eszközökkel, nagy sebességgel és ingyen közlekedhetnénk a Földön - vagy akár könnyedén eljuthatnánk más dimenziókba? Mennyivel egyszerűbbek lennének a mindennapjaink, ha az ősi írásokból már ismert telepatikus képességeinket újra használhatnánk?


A szerzőről:

Kalmár János többdiplomás kutató, író, újságíró, műsorszerkesztő és műsorvezető.

A Magyar Ufó Kutató Szövetség elnöke, alapító tagja.

A Magyar Természetgyógyászat alapító tagja. Gyakorló természetgyógyász az íriszdiagnosztika, radiesztézia, reflexológia, pszichoszomatikai rajzelemzés, orvosi gyógymasszázs és egyéb területeken. Holisztikus gyógyász, Reiki Mester.



#könyv #ezoterika #Harry Potter és a bölcsek köve #antigravitáció #Kalmár János #Az élet fénye #alternatív tudomány
2015. júl. 17. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Csupán érdeklődöm, hogy mennyit kóstál ez a könyv valójában. Felkeltette az érdeklődésemet egy része. Válaszodat előre is köszönöm!
2015. júl. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:

Vatera.


Igazából szerintem mindegy, hogy hova teszed fel, aki érdeklődik a téma iránt, az meg fogja találni.

2015. júl. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Vatera."


Mondom, hogy az ilyen általános helyekre már feltoltam.


"aki érdeklődik a téma iránt, az meg fogja találni."


Nem az a cél, hogy aki amúgy is pont ezt keresi, az megtalálja (mert ez már meg van oldva), hanem az, hogy aki ilyen témájú helyeken jár, az belebotoljon, és kedvet kapjon hozzá.


A válaszod nem jelentett segítséget.

2015. júl. 17. 22:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak ment a válasz privátban.
2015. júl. 17. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Loptad?
2022. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!