Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mióta lett ekkora sláger...

Mióta lett ekkora sláger ebben a kategóriában a "másé a gyerek" téma?

Figyelt kérdés
Pár hónapig nem voltam. Mikor elmentem, akkor még a félrelépésről, a drága okostelefonokról, meg a elhízott házastársakról szólt a legtöbb kérdés. Egy hete vagyok csak itt újra, de már nem is tudom, hogy nevessek, vagy bosszankodjak, annyi itt a "más a gyerekem apja/kiderült hogy nem az enyém a gyerek" marhaság. Már a trolloknak sincs saját fantáziája? Szó szerint egymást másolják?

#unalmas kamukérdések #fantáziátlan trollok
2015. febr. 20. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ez a gyk divat.

De még mindig megy a "sokgyerekkelegyedül" és a "megcsaltaszemétállat".

2015. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert rájöttek a trollok, hogy ezzel lehet sok hozzászólást gyűjteni :)
2015. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na meg az "igazságos ez kérdem én nőként" kérdések. Igen, valaki rendszeresen provokálja a jónépet, csak a lepontozás kedvéért. Régi Gyk-s vagyok, de soha ennyi troll nem szórakozott itt, mint most.
2015. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó is néha 1-1 fantáziadús, vicces kamu, ahol a kérdező inkább csak kifigurázza ezeket a dolgokat, de ez... ez már túl van azon a határon.
2015. febr. 20. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobb, hogy valaki ezek alapján el is hiszi, hogy most már szinte minden családban más az apuka, mint akit igazából annak gondolnak.
2015. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne félj! Lecseng ez is mint a trapéznaci és a ketchup song.
2015. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A lehetséges indokok között előfordulhat az is, amire sokan nem is gondolnak, vagyis, hogy az utóbbi időben intenzívebb lett egyes (erősen nőellenes) "férfijogi aktivista"-csoportok tevékenysége, akik előszeretettel használják fel az internetes fórumokat olyan téveszméik terjesztésére, mint pl. az elvált apák jogfosztottsága és kizsákmányoltsága, a gyermekek kb. 10%-ának nem a házastárstól való fogantatása valamint az az állítás, amely szerint a családi erőszak elkövetői legalább fele arányban a nők (abszurdum).
2015. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7


Igen, ezt én is észrevettem, gyakran hergelik "női profilú" kérdésekkel (amikről üvölt, hogy egy nőgyűlölő írta) az embereket.

Vagy például már nem is lehet olvasni blogot, cikkeket, anélkül, hogy azt a szánalmas férfihangot ne linkeljék be a kommentekben. Főleg nemi erőszakról szóló cikkek alatt tartom gusztustalannak. Persze logikus érvelés nincsen részükről, "femináci minden nő, aki meg mer szólalni" oszt jónapot.

2015. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!