Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Áthívtak ottalvós bulira, de...

Áthívtak ottalvós bulira, de nem tudják hogy alvajáró vagyok! (? )

Figyelt kérdés
2 nap mulva ott fogok aludni egyik barátnőmnél,de nem akarom megilyeszteni hogy az éjszaka közepén dumálok, üldögélek és járkálok! Akár még bánthatom is m!ert alvajáráskor elég eröszakos vagyok ha piszkálnak, és reggel folytzon a ház másik felében vagyok!...hogy mondjam meg neki, vagy mit csináljak?

2015. júl. 20. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Ne aludj ott, menj haza előbb valahogy.

Alváslabort keress fel ezzel a problémáddal.

2015. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

😢 amugy 12L

De esetleg van erre valami megholdás hoghy ne csináljam? Vagy kötözzenek ki az ágyra?!? :D

2015. júl. 20. 09:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz magadtol mit csinalni. Amig nem beszelsz a szuleiddel errol, meg nem visznek el orvoshoz alvasprobaba addig jobb, ha nem alszol mashol. Vagy ha megis akarsz akkor mindenfelekeopen beszeljetek meg a bnod szuleivel! Muszaj a szuloknek tudni rola, hogy idoben feltudjanak ra keszulni.
2015. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szólj a barátnődnek és a szüleinek,hogy ez a helyzet vagy mielőtt lefeküdnétek aludni, menj haza.

A kollégiumi szobatársam is alvajáró volt. Amikor először tapasztaltam, nagyon lesokkolt. Nem tudtam róla. Szerencsére nem volt mindennapos.

Szóval vagy ne aludj ott, vagy készítsd fel őket, főleg hogy erőszakos vagy,ahogy állítod.

2015. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

akkor ez lesz az igazi buli XD

Igyál sört akkor nem fogsz alvajárni

Egyébként idegi alapon jár az ember alva, erős idegfeszültség vagy gondolatok lehetnek a fejedben

2015. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj most olvasom, hogy csak 12 vagy akkor ne igyál sört :D

Valami lelki eredetű gond lehet ami éjszaka beszédre és mozgásra késztet


Én is alvajáró voltam évekig: a másik szobába átmentem és néztem a tévét alva, meg kimentem az udvarra és ott álltam a sötétben,és ott ébredtem fel, néha elég horrorisztikus volt

Aztán elmúlt magától, orvossal nem beszéltem a dologról de szerintem idegi alap lehetett akkoriban elég stresszes voltam

2015. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
6%
Nem baj, ha alvajáró vagy. Lehetsz később még szomorú szamuráj is.
2015. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

XD köszönöm

Egyrebkent szuleim tudnak rola, ok mondtak el nekem!

2015. júl. 20. 15:11
 9/10 A kérdező kommentje:
Sör XD
2015. júl. 20. 15:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Na hogy ment?
2021. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!