Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvajáró lettem?

Alvajáró lettem?

Figyelt kérdés

Azért ide írok, mert itt van álmokkal kapcsolatos témakör. A lényeg, hogy tegnap este lefeküdtem aludni, anyuék még TV-ztek. Elaludtam és aztán félálomban vagy mi a szobában feküdtem, s jött felém valamilyen fèny. Én erre felültem, nem tudom miért, talán ki akartam kerülni. Erre anyum szólt, hogy mi van? Én meg felriadtam. Erre ő is megijedt. Tehát álmomban valóban felültem. Közben anyum meg már mellém feküdt, jött ő is aludni. Most akkor alvajáró lettem? Eddig még ilyen nem fordult velem elő. 24/N


Mielőtt valaki belekötne, azért alszom anyummal, mert amikor mèg ideköltöztünk anno, apum nem itt lakott, az én ágyam meg elég szar. Már itthon van apum, de nem tud TV nélkül elaludni, anyu meg TV mellett nem tud, így külön alszanak. Én meg nem nyomorgok az ágyamon, ha már ott a nagy hely kihasználatlanul.



2015. jún. 16. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom. Lehet hogy sokat ittam, de nem értem, bocsi :D

Álmodban felültél és a valóságban is? Tehát eszméletlen ültél fel?


Ha te anyuddal alszol, mit kerestél a TV-nél? Vagy ez miért fontos infó?

2015. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Felültem álmomban és a valóságban is. Félálom szerű érzés volt. Én nem voltam a TVnél. Amikor elaludtam, anyum még kint volt a nappaliban, TV-zett. Mikor én felültem, ő már itt volt, s megkérdezte mi van? Erre én felriadtam. Aztán visszaaludtam, s reggelig nyugodtan aludtam, nem volt semmi. De most félek elaludni :/
2015. jún. 17. 00:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus én meg eltörtem a fejhallgatómat, mindjárt mély depibe sem :D

Nem kell félned, nem fog bekapni semmi:)

2015. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fenyof válasza:
Viccen kívül nem vagy alvajáró, egyszerűen fél álomban ültél fel. Nem voltál mély álomban, ezért mikor az agyad észlelte a fényt, megriadtál, és felültél.. (ez lehetett ösztönből reagálás is, külső ingerre)
2015. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztonságban vagy! Álmodj nagyon szépeket!
2015. jún. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

S akkor mi van, ha akár alvajárnál egyszer? Én egyszer átmentem a másik szobába aludni, miközben már aludtam, nem is ébredtem fel, csak reggel emlékeztem a villanásra, hogy zuhanok az ágyra, úgy látszik, akkor kinyitottam a szemem egy pillanatra. 39 év alatt ennyi alvajárásaim története, elég ártatlan eset volt, pár méter a lakásban, minden gond nélkül. Van ilyen.

Te alva csak felültél, ami érdekes, de aggodalomra szerintem semmi ok :)

2015. jún. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, végül nem volt semmi ilyesmi az éjjel :)
2015. jún. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!