Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz lehet ez a...

Szerintetek igaz lehet ez a történet, amelyet ez az úr mesél a videóban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=3wB8EtB2WjM


Nagyon érdekes dolgokat mondott. Az erdőben él, és hajléktalan, pedig 4 nyelven beszél, végzettsége, szakmája, jogsija van.



2015. aug. 2. 21:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és véletlen nem ő 404? Azt hiszem, volt már valaki aki ilyesmiket mondott, sztem így hívták. Mostanában nem sokat hallok róla, és a videóiban sem tűnteti fel, hogy ő lenne az.
2015. aug. 2. 21:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Tipikus skizofrén őrült, a sárga házban lenne a helye. :(
2015. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne skizofrén?
2015. aug. 2. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert fantazmagóriában él, üldözési mániában szenved és láthatóan valós szociális kapcsolata sincs. Mit kell ezen magyarázni? Egy hajléktalan, aki elveszítette a kapcsolatát a valósággal.
2015. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:( Kár érte. 4 nyelven beszél, angol, német videói is vannak. Lehet, hogy aranyere van. De a szeme tényleg másképp mozog.
2015. aug. 3. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos sok ilyen ember van, de sokkal nem foglalkoznak érdemben. Bár mivel személyesen nem ismerek ilyen embert nem is tudom mennyire lehet őket megmenteni vagy egyáltalán mennyire nehéz őket visszatartani attól hogy lecsússzanak idáig.


404 meg már régen eltűnt e fórumról, egyesek szerint elvitték az idegenek. :) Mindenesetre mikor én itt megjelentem (tavaly szeptember közepe)ő már nem volt jelen e fórumon.

2015. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!