Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezotéria hogyan magyarázza...

Az ezotéria hogyan magyarázza az alábbiakat (kíváncsi vagyok)?

Figyelt kérdés
Van valaki, akihez nagyon erős érzések kötnek, logikusan minden ellene szólna, és másra kellene terelni a figyelmemet, de nem megy, akárhányszor megpróbáltam, mindig akkor valahogy közelebb kerültünk egymáshoz egy kicsit, és nem ment más felé terelnem magam. Feladtam. Úgy érzem, dolgunk van egymással, de egyelőre nem tudott beteljesedni. Ismerem személyesen pár éve.
2015. aug. 12. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi szól ellene vagy mellette?
2015. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az egyetlen, ami ellene szól, hogy nem egyedülálló. Egyébként nem is ismerkedési céllal ismertük meg egymást, csak adott volt egy közös közeg, aztán egy ideje megváltoztak köztünk a dolgok, ami sima ügy lenne, ha nem lenne ott más is a képben.

A logika azt diktálná, hogy szakítsam ki magamból ezeket az érzéseket, mert tabu, mással próbálkozzak, és próbáltam is, nem ment. Mint hogyha egy gumikötél végén lennék, ami visszaránt, amint egy kicsit messzebb megyek. Vele meg nem is próbálkozok, csak automatikusan jön minden, gondolkodni sem kell, olyan könnyű és sima lenne, amilyenre mindig is vágytam...

2015. aug. 12. 11:38
 3/7 Duenna ***** válasza:
Akkor ne tartsd vissza magad! Ha a másik fél is hajlandóságot mutat feléd, akkor beteljesedhet az álmod. A bökkenő csak az, hogy ha családos, akkor te, mint másodhegedűs vehetsz részt ebben a játékban. Ha elfogadod, hogy soha nem te leszel számára az első, hanem a családja, akkor vállald a kapcsolatot, ha úgy érzed, hogy nem tudnád ezt a helyzetet elviselni, akkor még gondolkozz el azon, hogy érdemes-e belevágni ebbe a kétes kapcsolatba.
2015. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De miért baj, ha szeretitek egymást? Ettől még nem kell kerülni a másikat vagy megdugni. Lehettek boldogok máshogy is.

Engem is vonz sokember szexuálisan és belsőleg is, de miért baj, ha csak barát lesz? Vagy mindenkit meg kellene próbálnom? Háremem legyen, mert ez a természetes? A pasiknak csordában kellene a nőre támadni és osztozni rajta? Nem hiszem. Mindig lesz külsőleg és belsőleg vonzó ember. Mivel nincs párod, értem hogy szeretnél. Bár nem jó tényleg strigulának és vésztartaléknak lenni, akkor sem ha a másik párját nem zavarja.

2015. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem családos, nem is házas, de van kapcsolata, és odáig még nem jutottunk, hogy nagyobb léptékben haladjunk, de mégis van valami, ami hozzá húz/köt, és nem enged másokhoz. Másabb hatással van rám, mint eddig bárki.

Korábban nem éreztem senkivel kapcsolatban így, pedig volt már párkapcsolatom, volt, akihez nagyon kötődtem, volt fájdalmas szakításom, amit nehezen hevertem ki, vannak jó barátaim, akikkel számíthatunk egymásra, és bármit meg tudunk beszélni. Ez valahogy más, minden eddigitől különbözik. És ami a legfurcsább, nem érzem, hogy szenvedek a helyzettől. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor ott állok egy vizsgahelyzetben, és csak gondolatfoszlányaim vannak, bár felkészültem, és kiürült a fejem, és úgy érzem, mint hogyha mindent elfelejtettem volna, de valahogy mégis tudom, hogy eszembe fog minden jutni és sikerülni fog, de még nem tudom, milyen tételből kell vizsgáznom.

2015. aug. 12. 12:23
 6/7 Duenna ***** válasza:
Ha ő nem közelít hozzád, nem ad jelet, akkor valószínűleg csak te érzel hozzá vonzódást, ő nem.
2015. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ad jelet, ezzel nincs gond. Nem ez a probléma.

Adott egy hülye szituáció. Tényleg hülye szituáció, mert ismerem azt is, akivel együtt van, közös az ismeretségi közeg mindhármunknak. Kedveljük is egymást, amúgy is. Csak közben ezzel az emberrel valami megváltozott, nem vagyunk közömbösek egymásnak, így viszont nem megy olyan egyszerűen, mint hogyha függetlenek lennénk mindketten. De közben nem tudok mással próbálkozni, pedig az lenne a logikus ebben a helyzetben, mert mindig visszaránt valami hozzá.

2015. aug. 12. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!