Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szerelmes...

Mit tegyek, ha szerelmes lettem egy fekete magusba?

Figyelt kérdés
O is kedvel, csak ez tudjuk, hogy veszelyes is lehet. Irhatnak nyugodtan a trollok is...nem tudom oket ugysem kivedeni.
2015. aug. 16. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit bóvebben! Miből gondolod hogy fekete mágus??
2015. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eskuszom az eletemre, hogy profirol van szo, ezert is ijedtem meg. Nagyon kedvelem ot, csak vannak dolgok, amiket nem tudok hova tenni. Demonidezes stb. Rengeteg dologhoz ert, tobbet nem mondhatok, de nem tudom mihez kezdjek...
2015. aug. 16. 12:38
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt hozatennem, hogy engem is erdekel a magia, de mivel sikhulye vagyok hozza, ezert melloznem a dolgot. Fiatal lany vagyok, itt az egyetem, mas dolgokkal kene foglalkoznom...csak kar, hogy mas nem kot le....
2015. aug. 16. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:

És konkrétan mi a problémád? Ha el tudod fogadni, akkor fogadd el, ha meg nem, akkor ne...

Az idézés nem feltétlenül "fekete" mágia.

2015. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
En se ismerem meg ot teljesen, de nem tudom ereztetek mar-e azt az erzest, hogy szerelmesek vagytok valakibe, de feltek is tole. Nekem pont ez van most.
2015. aug. 16. 12:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy dolgot biztosan tudok, nem akarom ot megvaltoztatni.:)
2015. aug. 16. 12:47
 7/11 FüligJimmy88 ***** válasza:
82%
Elég kínos helyzet... Csak annyit tehetsz hogy megszakítod vele a kapcsolatot, még mielőtt még jobban belehabarodsz. Szar lesz nagyon, de az ilyeneket jobb elkerülni. Nem biztos hogy mind veszélyes, de nem érdemes megreszkírozni.
2015. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy síkhülye vagy a mágiához, tehát megbízhatsz benne ha tényleg profi. De ha inkább úgy döntesz hogy nincs semmi értelme az egésznek akkor keress más társaságot..
2015. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mar nem beszelunk 2 napja...miattam.
2015. aug. 16. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Fekete mágus alatt ugy érted hogy néger ? Mert tudtommal azok gyapotot szedtek nem mágiával foglalkoznak
2015. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!