Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy fekete fiuba de a csaladom ki akar tagadni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barataim is nagyon nehezen fogadjak el, par ember mar el is hagyott. Eddig titokban talalkoztam a sraccal mert sejtettem hogy nehez lesz elfogadniuk de mar ideje volt a bemutatasnak. Ahogy meglattak lesapadtak, oyan kinos volt az egesz. Es a sracon is lattam hogy rosszul esik neki! Tenyleg ilyen ciki/gaz egy feher lanynak fekete fiuval lenni, vagy csak a csaladom tul konzervativ? Melyik utat valasszam?
2014. dec. 30. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Én is kitagadnálak.
2014. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne nézz annyi filmet...
2014. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Inkább a családodat válaszd, mint egy majmot, csak mert ez a menő! Neki úgyis csak a pénzed és/vagy az állampolgárság kell, valójában nem szerelmes beléd.
2014. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Szereded a fekete botot??? :)


Nem találtál a szèp magyar legènyek közödd egy furkòs botot sem?

2014. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

#4 csak kellenek azok a SZÉP magyar legények...

Kérdező, ha szereted akkor legyél vele.

2014. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Jól tették! Nézzél már magatokra! Hány embert járatsz le a fekete faszéhségeddel??? Még a közös gyereketeket is cikizni fogják éveken keresztül! Gondolkozzál már!
2014. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

Fajgyűlölet nèlkül!!!!!!


Feketènek fekete,fehèrnek fehèr a párja.


Gondolkozzál már!!!!


De ettől függetlenül egy fekete csajt jol meg.....

2014. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem a fsza miatt vagyok vele! Egszeruen beleszerettem mert rendes volt velem. Ne legyetek ilyen szuklatokoruek. Es nem, nem talaltam magyar fiut. Eddig 2 pasim volt rajta kivul, az egyik egy elviselhetetlen hisztis palotapincsi volt a masik pedig jo lett volna de megcsalt es lelepett. A tobbi magyar 'udvarlo' mar evek ota nyomja a csengot de csak jol megakarnak kefelni. Ennyit a magyar fiukrol. Tisztelet a kivetelnek. Sosem talalkoztam vele hasonlo sraccal. Nem veletlenul tettem fel egyaltalan a kerdest.
2014. dec. 30. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
És milyen nemzetiségű?
2014. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
tejosagos eg. komolyan ennyire tele van ez az oldal k.csog rasszistakkal? remelem csak nem erzem a szarkazmust. miert lenne gaz? ha ot szereted, ot szereted....ekkora baromsagot hogy a penzed meg az allampolgarsagod kell nekik. a csaladod tulsagosan konzervativ. neha van, hogy az embernek meg kell tagadnia a csaladjat. ha komoly a dolog, es tenyleg szereted, tedd meg.
2014. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!