Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Depresszióra lehet megoldás?

Depresszióra lehet megoldás?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben erős hangulatingadozásaim vannak, a depresszió néhány tünete (ha enyhén is) jellemző lett rám. Érzem, sokkal fáradékonyabb, levertebb és stresszesebb lettem. Szeretném kipróbálni a jógát, hamarosan indul is egy tanfolyam. Lehet megoldás enyhe depresszióra? Esetleg valakinek személyes tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

2015. aug. 31. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egészség kategóriában lehet többen látnák ezt a kérdés, amúgy alapvetően minden segíthet amit szívesen teszel, a lényeg, hogy a hangulatod jó legyen közben, ez hatalmas segítség.
2015. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Missi_Key ***** válasza:

amég még van amit ki akarsz próbálni nem túl súlyos az a "depreszió"

de inkább orvosokat kérdezz ne ezosokat

2015. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Mindkét területen van tapasztalatom. Az nagyon fontos kérdés, hogy ez mennyire enyhe depresszió, milyen tünetek, kiváltó okok vannak. Ezt egy szakember nagyjából fel tudná térképezni egy beszélgetés során, de így a távolból nem nagyon lehet. Szerintem maguk a jógagyakorlatok nem jelentenek teljes megoldást.

Ha elkezdesz jógázni, az szinte biztosan segít, egyrészt maguk a gyakorlatok kiegyensúlyozottabbá tesznek, másrészt a tanfolyamon egy új közösségbe kerülsz, új embereket ismersz meg, ez is pozitív hatású egy depressziósnál legtöbbször.

2015. aug. 31. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet megoldás. Amennyiben kitartóan csinálod, nem csak a depresszióra, de sok más problémára-testire, és lelkire- megoldás lehet a jóga.
2015. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszer. Én több, mint négy éve küzdök ezzel.
2015. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!