Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a megoldás a munkanélkülisé...

Thepityu kérdése:

Mi a megoldás a munkanélküliségre, depresszióra?

Figyelt kérdés
Édesanyám 55éves,10 évig postás kézbesítő volt.Otthagyta a munkahelyét hogy az édesanyját tudja ápolni.Arról volt szó hogy vissza mehet de leépítések vannak.Valószínű depressziós,nem tud aludni,nincs étvágya.Semmi jövőképe mivel nem talál munkát,de ha találna is nem biztos ,hogy eltudná végezni mivel nem tud pihenni enni,le van gyengülve.Valaki tudna írni ötleteket erre a 22es csapdája dologra ? Előre is köszönöm,és nagyon boldog leszek ha találok hasznos választ.

2014. nov. 24. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehéz erre bár mit is írni. Nézd itt senki nem fog segíteni, én is kérdeztem már, hogy a munkanélküliseggel mit lehet kezdeni, erre nagy hallgatás a válasz. 55 éves korban még durvábban nehéz az elhelyezkedés, mint fiatalon, de gondolj bele ha egy fiatal sem kap munkát, kkor egy idősebb hogy kapna. Nézd! Minden azon múlik, hogy van e kapcsolat, protekció. Ismerősöket, rokonokat kell kérni, hogy segítsenek bejuttatni valahova, ha az nincs akkor sajnos arra kell felkészülni, hogy munka sem lesz! Én évek óta nem találok munkát, mert nincs kapcsolatom hozzá, a szüleim meg már nem élnek, nincs senki aki segítene, én tudom milyen érzés ez és ebből a depressziós állapotból is nagyon nehéz kijönni, talpon maradni.


Keressetek valakit, aki tud beprotezsálni valahová. Másként nem működik!

2014. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A depressziót kell először kezelni. Idézzétek fel a tavaszt és a napsütést: sok sárga szín, vitaminok, madárcsicsergés, heti két éjszaka átvirrasztása. Ha ezek nem használnak, akkor jöhetnek a gyógyszerek, de csak orvosi rendelésre!
2014. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Semmi értelme annak amit leírtál. Akkor majd lesz munkája? Ha madárcsicsergés, meg egyéb idilli veszi körbe, vagy ha gyógyszerezi magát? Lesz attól munka? Kétlem! Nem értem, hogy akik ide jönnek fel erre az oldalra, mindenki a gyógyszerektől várja a megoldást és csodálkoznak hogy még rosszabb lesz aztán.
2014. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól lesz munkája, előző, hogy ha jól érzi magát, és képes tenni magáért, akkor van esélye mindenre. de ha csak otthon fekszik, akkor sem kapna munkát, ha 0%-os lenne a munkanélküliség.
2014. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lesz esélye munkához, ha van kapcsolata, tök mindegy mennyit lazít és mit csinál! Fogadjuk te még iskolába jársz.
2014. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!