Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet a lélekkel kapcsolatba...

Lehet a lélekkel kapcsolatba lépni a halál után?

Figyelt kérdés
Szeretett nagymamám vasárnap reggel meghalt hosszú betegség után. Hétfő hajnalban arra ébredtem, hogy nevemen szólít.Hív, menjek vele. Én válaszoltam neki, hogy nem mehetek, mert nekem még itt dolgom van. 1 éves pici aludt mellettem az ágyban. Úgy éreztem, mintha valami felszállt volna belőlem, majd visszazuhant. Nagymamámmal a kapcsolat abban a pillanatban megszűnt.Én voltam az egyik kedvenc unokája.Valahol olvastam, hogy a lélek még a halál után 24 óráig itt bolyong. eddig nem hittem az ilyen dolgokban, de ez nagyon valósághű volt számomra. Férjem szerint megbolondultam.
2015. szept. 1. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

"Férjem szerint megbolondultam."


Nem vagy bolond,csak még zavarodott a szeretted halála miatt. Az ilyeneket szokták átvágni és lehúzni a csalók,jósok,halottlátók.

2015. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Csak álmodtad. Valószínűleg egész nap ezen rágódtál és éjjel az agyad "megtréfált" ezzel az álommal.
2015. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

ha valami mélyen érinti az embert, az tényleg beleszövődik az álomba és olyan is lehet hogy már csak félálomban van, ekkor tűnik élethűnek.


nekem is volt hasonló, engem is megkavart mai napig igaznak tűnik.

közeli rokonom párja meghalt és azt álmodtam, hogy mérhetetlen fontosat mond, hogy mondjam meg a párjának, mert neki mennie kell, és azt ismételgettette velem, hogy nehogy eltévesszem kinek ondom, közben egyre jobban ébredtem, irtó gyorsan felejtettem el, hogy mit is mondott..

borzasztó, hogy az ébredéssel mennyire villámgyorsan törlődik az álom


állítólag amúgy 13 álmunk van egy éjszaka, ebből eleve 1-2-re emlékszün csak, és amikor azt hisszük semmit nem álmodtunk, tulajdonképpen azt a maradékot is elfelejtettük.

2015. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Persze, hogy van ilyen. Velem is volt (sajnos).
2015. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
és veled mi volt?
2015. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Apa halála előtt azt álmodtam, hogy egy angyal beszél hozzám, és mondta, hogy meg fog halni. Másnap meghalt. Majd miután meghalt is történtek dolgok. Van egy rádiónk ami már nagyon régóta nem működött. Olyan a rádió, hogy vagy be kell dugni a konnektorba, vagy elem kell bele. Az elem rossz volt már benne, a konnektorba pedig nem volt bedugva. És egyik éjszaka arra keltem, hogy bekapcsolt magától a rádió. Onnantól kezdve semmi baja nem volt a rádiónak, használtuk tovább. (Apa amikor élt, mindent megjavított)

Olyan is volt, hogy a működő rádiónk kapcsolódott be magától.

Azt pedig anyám mesélte, hogy amikor kint volt a temetőben a húgommal és a húgom barátjával, akkor mind a hárman látták, hogy hiányzik egy betű a sírkőről. Azt hitték, hogy lelopták, úgyhogy hívták is aki ezzel foglalkozik, hogy csinálja meg. Viszont amikor visszamentek, akkor már a helyén volt a betű.

2015. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Velem is kapcsolatba lépett a nagymamám a halála után. Leírom privátban.
2015. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Tegnap halt meg mamám testvére.

Nem voltunk nagyon jó kapcsolatban (ritkán jutott időm rá hogy elmenjek hozzájuk)

De szerettük egymást.

Álmomban nem volt ilyen, de olyan volt mintha éreztem volna mikor halt meg.

Ez olyan délután 2 körül volt, utána jött a telefon hogy 2:16-kor elhunyt...

Meg egy olyan érzés volt mintha figyelne.

Mintha beszélni akart volna velem.

Nem vagyok paranoiás de komolyan, azt hallottam hogy valamit suttog csak nem értettem belőle semmit , mert én is nagyon gondolkoztam nem volt könnyű napom...

Ez szerintem lehetséges.

Ismétlem nem áltam hozzá túl közel és nem is sirattam meg.

2015. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Duenna ***** válasza:
74%

Kérdező, és akik hasonlót átéltek!


Amit átéltetek, az mind valóság volt! Ugyanis a lelkünk össze van kötve a mindent átszövő elektromos energia által, így mindenkivel össze vagyunk kötve az Univerzumban, de nyílván, a szeretteink frekvenciarezgéseit jobban megérezzük, mint az idegen emberekét! A lélek örökkön örökké élő fénylény, energia, rezgés, ezért tudunk kapcsolatba lépni a lélekkel! ez egy gyönyörű misztérium, akit érdekel, annak figyelmébe ajánlom Dr. Michael Newton, egy orvos könyveit - Lelkünk útja 1, 2, 3 Innen le tudjátok tölteni: [link]

2015. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ozmium42 ***** válasza:
2015. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!