Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nők keverednek rossz,...

Olyan nők keverednek rossz, bántalmazó kapcsolatba, akik a kutyának se kellenek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy se a családja nem támogatja, itt a szülőkre és a testvérekre gondolok, sőt, a családi légkör kibírhatatlan, onnan is csak menekülne. Barátok sincsenek. És akkor jön egy pasi, aki először kedves, figyelmes és mindent megad a lánynak addig, amég magához nem köti, de ahogy ez sikerült, előjön az igazi énje. ismertek ilyen kapcsolatokat? Írnátok tapasztalatokat, hogy mi történt ezekkel az emberekkel? Tényleg minden ilyen szadó-mazo kapcsolat egyforma, ugyanaz a forgatókönyv?

2013. febr. 23. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem így van. Nem igaz hogy csak azok a nők vannak bántalmazva aki senkinek sem kellettek. A húgomat mindenki szerette. Az egész család. Sosem volt kiközösítve, verve, sose érezte hogy nem állnak mellette. Egyszerűen a természete miatt lett áldozat.

Alapjáratban egy kedves lány, aki szeret és akarja hogy szeressék. Sokszor azt hiszi hogy ha lesi mindenki óhaját, ha csak bólogat, ha nem akar vitát és ezért inkább csendben van akkor az jó .. Hiába mondjuk mi testvérek neki, hogy lehet szeretni úgy is, és lehet szeretet kapni úgyis hogy nem hódolunk be. Ha valami nem tetszik akkor nem szabad csendben tűrni hanem igenis szólni kell, vitázni kell.. De a húgom kis csendes..Így mindig megtalálják az olyan férfiak akik látják rajta a naivitását, hiszékenységét. Akik kihasználják,és ha valami nem tetszik nekik akkor az öklüket használják.

De a húgom szerencsétlenségnek egy szerencséje hogy mi testvérek még ma is vigyázunk rá. Ha valaki megüti az később velünk szemben áll. A volt férje azt hitte egy vita alkalmával hogy engem is megüthet. Tévedett. Onnantól kezdve testileg nem bántalmazta a húgomat.. (hál istenek el is váltak már)

2013. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
vagy legalábbis olyanok, akiknek sok önértékelése nincsen.
2013. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen több ilyennel találkoztam.


Egyiknél sok fiútestvér is volt az apjuk mindent olyanra formálta mint magát, a nők bántalmazása, csesztetése, semmibevevése, lenézése beléjük ivódott, így élt a lány meg az anyja is. Hiába talál akár 2-3 évekig tartó kapcsolatokat a lány mivel mindben jaj de kedves, olyan szép a szeme, miket tud sms-ben írni, jaj azok a szexek, nem tudott nemet mondani.Közben mindben ott volt a baki, hogy 10-15 évvel idősebb, foglalt, egy gyerek, két gyerek, esetleg alkoholista, játékgépfüggő, agresszív.

Mind megcsalta egy ugyanolyanért, vagy új lett vagy egy régi került ismét képbe. A családról, gyerekekről nem akar lemondani, akar, de minőségi javulás nincs.


A másik a középiskolába messziről járt be, az ismerősök, barátok s szerelem eltűnt az életéből amint befejezte mivel az otthoniak érzelmileg kihasználták s maguknál tartották. Végül ők választottak udvarlót is aki nem fogja "kiragadni" őt a családi munkából. Hiába fiatal s lenne annyi lehetősége utazni, ismerkedni, dolgozni, tanulni de nem mert a cukorszirupba mártott szavak erősebbek s most élete végéig a családjához hasonló emberel lesz aki lelki zsarolást magas fokon végzi.

2013. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nagy mértékben igaz az állami gondozott lányokra. Jön a strici, elhiteti vele szereti, mindent megad neki, majd mikor magához édesgette kiállítja az út szélére. Kényszerítik, verik stb...
2013. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Ez inkább személyiségtípus kérdése.

Én se kellek a kutyának sem, mégsem tudnék egy ilyen kapcsolatban benne lenni, ahol akár csak lelkileg is el vagyok nyomva, csak azért, hogy legyen valakim.

Valamiért azok a nők szeretik a stresszes szituációkat, kell nekik az adrenalin.

2013. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2013. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
személytípustól függ. Van olyan család ahol 3 lány van, és mindhárom lányt egyformán nevelték, szerették. Mégis míg az egyiknek jó nagy szája lett, és kiáll magáért, addig a másik megalázkodó lett, és olyan kapcsolatban él ahol a férj vagy barát bántalmazza. Egyéniségünktől függ ki lesz bántalmazott és ki nem..
2013. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Első 14:06-os, én is így vagyok.
2013. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Én nem hiszem,hogy ez személyiségfüggő... pontosabban a férfi,vagy mondhatjuk a bántalmazó fél személyiségétől függ. Ez olyan dolog,hogy én is voltam együtt mimóza lelkű és kb 150 cm-es pasassal,mégsem b.sztam le neki egyet ha nem tetszett a viselkedése.
2013. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Rossz, bántalmazó kapcsolatba olyan nők keverdnek, akik az estek nagy százalékában maguk is bántalmazott gyerekek voltak, vagy a családjukban az édesanyjuk bántalmazott volt és ők ezzel a lelki mintával azonosultak.


A bántalmazott ember nem mazochista! Pusztán nem lát más kiutat abból a pokolból, amiben él, és amiben felnőtt.

2013. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!