Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen magyarázat van erre?...

Milyen magyarázat van erre? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy én szkeptikus vagyok, de erre nem tudok magyarázatot adni. Pár hete kezdődött az egész és most fordul harmadjára az, hogy konkrétan át ugrottam egy napot. Tegnap például csütörtök volt most meg szombat van én pedig nem emlékszem a péntekre. A múlthéten lefeküdtem vasárnap és másnap kedd volt. Az azelőtt héten szintén ugyanez volt, csak nem ebben a sorrendben (tudom, hogy hülyén hangzik, de esküszöm nem tudom mi történik velem). Lehet, hogy örült vagyo!?
2015. szept. 5. 08:27
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Vagyok?
2015. szept. 5. 08:28
 2/26 anonim válasza:
Biztos átaludtad a pénteket.
2015. szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Legoman ***** válasza:

Velem is fordult már elő egy párszor olyan, hogy felébredtem reggel, és nem tudtam, hogy milyen nap van. Azt hittem, hogy péntek, közben szombat. Én sem emlékeztem arra, hogy pénteken mi volt.

Én úgy oldottam meg, hogy megpróbáltam visszaemlékezni mit csináltam tegnap, vagy megkérdeztem másokat, hogy mi volt tegnap, és kerestem olyan dolgokat mások elmondása alapján, amikről eszembe jutott, hogy mi történt pénteken. :)

2015. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

Too. Much. Cocaine!


Most vagy kevesebb kábító cuccot kellene használnod hogy ne essenek ki napok, vagy csak egyszerűen figyelned kéne hogy milyen nap is van valójában mert különben eltéveszted a napokat. Esetleg túl egyformák a napjaid (folyamatos zaklatott vagy éppen unalmas napok sorozata) ezért összefolynak a napok. Vagy nyugdíjas vagy, nekik minden nap szünnap ezért kevésbé figyelik milyen nap is van valójában.

2015. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Inkább egy neurológust keress fel ezzel.
2015. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Utánakérdeztél már, mi történt a kimaradt napokon? Vagy láttad a saját tevékenységed nyomait, amelyek vélhetően aznap történtek?
2015. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Kérdezd Tibi atyát! Ő biztosan meg tudja mondani, hogy sok volt a pálinka, amit vedelétél, ezért a filmszakadás!
2015. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se drogos, se idióta, és egyhangúnak se mondanám a napjaimat. Meg akartam kérdezni a szüleimtől ismerősöktől, hogy pontosan mi történt, de nem akarom, hogy hülyének nézenek. Nyomai vannak, de én semmire sem emlékszem az tegnapi napból, amikor megtörténik. A memóriámmal sincs baj, mert mindenre tökéletesen emlékszem mindig, csak amikor ez megtörténik akkor nem. Mint ha átugrottam volna egy napot.
2015. szept. 5. 13:42
 9/26 anonim ***** válasza:
Csak rá tudsz valahogy kérdezni... ügyesen.
2015. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Legoman ***** válasza:
Esetleg nézd meg a nadrágod zsebeit, hogy nincs-e benne valami, ami emlékeztetne téged valamire.
2015. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!