Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok mással is...

Ezek a dolgok mással is előfordulnak?

Figyelt kérdés

Az én életem a megmagyarázhatatlan dolgok felé igen vonzódik,viszont én tudatosan taszítom az ilyen dolgokat mert nem szeretek foglalkozni velük.Mégis van pár pont az életemben ami ha eszembe jut,megrémülök,s próbálom az okokat keresni rá,kisebb nagyobb sikerrel,de utána ismét próbálok elkülönülni a témától.

Talán ott kezdődött az egész hogy óvodás koromban biztos voltam benne hogy különböző vagyok a többitől,s gyerek fejjel azt gondoltam valami szervi dolog lehet.Mikor anyukám az első kivizsgálásra vitt(ami persze nem első első lehetett) biztos voltam benne hogy valami eredményem más lesz,de nem.

16 éves koromig nővéremmel egy szobában aludtunk.Olyan 7-8 évesen azt mesélte nővérem hogy látott valakit ülni az ágyam mellett.A kezei rajtam voltak.Ő maga nagyon megijedt,elkezdett nagyon verni a szíve,visítani is akart de abban a pillanatban elaludt,s csak reggel mikor felkelt akkor mondta el egyből,még álmos fejjel,de kérte hogy ne mondjam senkinek.Végül anyukámék fülébe jutott és egy idő után megparancsolták nővéremnek hogy nem mondhat nekem soha többé ilyen butaságokat.

Sokszor volt hogy magnót hallgattunk esténként és miután már kikapcsoltuk ,lentről mindig lehetett hallani mintha menne,volt hogy szüleim jöttek hogy kapcsoljuk ki a magnót,holott nem is ment már.

Mikor öcsémmel volt terhes édesanyám sokszor elképesztően nyikorogtak a lépcsők.Emeletes házunk van,s volt hogy mikor este 10-kor még fent voltunk,anyukám mérgesen nyitott ajtót hogy nem merjünk járkálni a lépcsőn mert nem tudnak aludni.Akkoriban sokszor volt ilyen,s mikor bebizonyosodott hogy nem mi járkálunk a lépcsőn,azt mondták,hogy a bútorok,s így a falépcső este elfárad mint anyag,s azért kattog,mert napközben igénybe van véve.Ilyen biztosan van is,bár miután megszületett öcsém,többet nem nyikorgott a lépcső.

10-11 éves koromban egy eléggé rossz korszakomat életem,s egyszer nagyon ki voltam borulva. Öngyilkosség is megfordult a fejemben,de arra gondoltam hogy kinézek az ablakon hátha látok valami jelet,ami megmutatja van miért élnem.S csodák csodájára láttam is! Egy fénygömböt láttam az ablakon túl egy méterre előttem,ami hol ugrált,hol cikázott a levegőben,de nagyon közel volt.Többször megtöröltem a könnyes szemem,hogy jól látok e ,de bizony ott volt!

Ezek után többször is volt hasonló észlelésem,s egy idő után azt gondoltam ezek a valamik itt élhetnek,vagy valami fel nem fedezett élőlény lehet.

A nasa felvételeken lehet sokszor látni az ufóhívő videókban ilyen úszó fénypontokat.Na ilyeneket láttam már többet! Mikor kértem bármikor jelet,hogy érdemes e folytatnom mindig 20 percen belül kaptam,s volt hogy nővérem előtt bizonyítottam!Olyankor ő is látta a jelet! Szerintetek miért van ez?


2015. szept. 26. 11:32
 1/1 Legoman ***** válasza:

Ha jelet kérsz kapsz, ha nem kérsz, akkor nem kapsz.

Érdekes történetek.

Mondhatnám, hogy szellem, de nem vagyok mindben biztos.

Az viszont biztos, hogy velem is történtek már hasonlóak.

Írok valamit privátban. :)

2015. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!