Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem értem és félek. Volt,...

Nem értem és félek. Volt, akivel történtek ilyen dolgok?

Figyelt kérdés

Régebben,még a 90'-es évek elején édesapám látott nem egyszer elmondása szerint "ufókat" az éjjeli égbolton.Többször álmodott furcsákat,és akkoriban híven állította,hogy eltérítették.Egy szívinfarktusa után,ami kb. 20 éve volt,azt "álmodta",hogy valaki ül a mellkasán és apró termetű,csuklyát visel és a "hosszú csontos,hegyes" ujjával (apu fogalmazta így meg)rábök hírtelen a mozdulni sem tudó édesapám mellkasára, a szíve fölé.Apu a saját kiáltására ébredt,majd ügyeletre mentek és a dokik megállapították,hogy nincs meg az infarktus nyoma,ami kb 3 héttel az eset előtt történt.A dokik nem értették,hogy lehetséges,mégha fiatal is volt a szervezete,nem regenerálódhattak a szövetek 3 hét alatt,akkor ezt mondták. Ezen eset után kezdett el édesapám az ufokkal foglalkozni,könyveket,újságokat olvasott a témában,majd fokozatosan évek alatt abbamaradt az érdeklődése.

Egy éve azonban arra ébredt egy éjjel,hogy lépteket hall,valaki van a házban.Mintha valaki/valami "felderítené" a lakást,minden szobát,minden részét. De apu reakciója erre anyi volt,hogy visszaaludt,bár félt.

Olvastam pár könyvet,nem is keveset,olvastam többek közt Whitley Streiber Eggyéválás c. könyvét is,amiben beszámol arról,hogy sokszor vannak nem megfelelő,nem odaillő viselkedésformák,reakciók az emberek részéről,ha idegen jelenlét van a közelükben. Azt gondolom,az életerős apámról,hogy ha ez egy betörő lett volna,akkor az első neszre megy és kideríti,ki van a házban. De ő nem ezt tette,nem kelt fel,csupán úgy döntött visszaalszik. Ahogy a könyvben történt ez nem is egyszer az íróval...Azt mondják,hogy akit eltérítenek,azt kora gyerekkorban viszik el először.Apám 6 évesen látott a felfűzött dohánylevelek közt szülőfalujában a pajtában egy kis alakot,akiről azt hitte,egy szomszéd gyerek lehet,de az alak "sohogó hangot adva" eltűnt apám szeme elől.Aztán jött ez a szívrohamos dolog,ekkor apám 21 lehetett. És most közel az ötvenhez,minden stimmel ,amit a kutatók,a hozzáértők mondanak. És még valami.Nem könyvekre alapozok,de van valami elég nyomasztó az Eggyéválás c. könyven leírtakban és az én dolgaimban (megjegyzem,nem vagyok nagy rajongója ennek a könyvnek,így elvakult sem vagyok,mert itt-ott nagyon meseszerű,csupán részletek ragadtak meg belőle).Az író egyik napról a másikra azt kezdte érezni,hogy "emberek vannak a házában" így riasztót szereltetett be és minden este körbejárta a ház zugait,benézett az ágy alá,a szekrénybe "megbúvó embereket" (hangsúlyozom,itt nem az idegenekre gondolt még)kutatva. A könyv elolvasása után döbbentem rá arra,hogy én a riasztó kivételével,ugyanezt teszem.Benézek a fotelok mőgé,ágy alá,szekrénybe.Olvastam róla,hogy ez egyfajta fóbia,tehát nem feltétlen áll összefüggésben az ufókkal,idegenekkel,csak érdekességként megemlítettem.

Az egész történetet azért írtam le,hogy megtudjam,van-e még valaki,aki hasonlókat élt át,vagy van-e akinek valamely családtagja ment át ilyen dolgokon. A gúnyolódó emberek a szűk látókörűek,ugyanis,aki intelligens,az nyitott arra,hogy akár létezhetnek értelmes lények rajtunk kívül is....Szóval félek itthon,félek a sötétben és félek,hogy valami történik,ha nem történt már ,csak épp nem emlékszem rá!



2012. jún. 6. 14:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az évek nem pontosak,csak kb-ra tudom megírni őket,mivel régi történetek voltak és nem emlékszem mindenre egész pontosan. Tehát a 6 éves észlelésbe és a 21 évesbe is plusz minusz 2 talán 3 évet is beleszámolhatunk,mielőtt valaki elkezdene kötekedni az időpontokra meg a korokra hivatkozva!
2012. jún. 6. 14:26
 2/15 anonim ***** válasza:

Az az eset, amikor lépteket hallott és érezte valakinek ,vagy valaminek a jelenlétét, engem inkább alvási paralízisre emlékeztet. De itt sürgősen hozzá is teszem, hogy a paralízisre ugyan létezik elfogadható orvosi magyarázat, de néha azt hiszem ennél több áll mögötte. Nekem egy időben rendszeresen volt, és olyankor én is úgy éreztem, mintha járna ott valaki és nagyon féltem. A paralízis kapcsán már sokféle elmélet felmerült, ide illene talán az az elképzelés, hogy a bénultságot az idegenek idézik elő. Ez most elég furán hangzik tudom, kiló méter hosszú sorokat tudnék írni az én élményeimről.

Furcsa dolgok még anno a szülői házban voltak, én ott mindig féltem. Már 13 éve elköltöztem otthonról, de a gondolatától is elborzadok, ha ott kéne aludnom. A 13 év alatt egyetlen egyszer aludtam otthon. Nem láttam soha semmi konkrétat, de folyton éreztem valaminek a jelenlétét.

2012. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló (és egyben egyetlen):)! Elképzelhető az alvásparalízis,bár erről az ismereteim szűkösek,a téma nem is érdekel. Tudod,én is félek idehaza,pedig 24 éves elmúltam már,nem vagyok gyerek,de valahogy mégis késztetést érzek arra,hogy bekukkantsak szekrényekbe,vagy mögéjük,meg az ágyam alá,és minden zeget-zugot átvizslatok,pedig tudom,hogy nincs ott semmi,de lefeküdni ezek nélkül képtelen vagyok.És bár az ufo téma magávalragadt már kicsi gyerekkorom óta,de mégis rettegek egy közeli találkozástól.Bár úgy gondolom,ha az eltérítések így zajlanak sorrendben meghatározott életkorokban,akkor engem sosem visznek el,nekem nem voltak kiesett idők,rossz álmokat is csupán egyet-kettőt tudnék mesélni,de ezekből is csupán egy ,amit nem értek máig.....De a te sztoriid nagyon érdekelnek,mert ha valakit érdekel a téma,azt kinevetik,és nehéz ebben beszélgetőpartnerre találni.Szóval ha itt nem is,de privátban leírhatnád,vagy megadom az e-mail címem,ha neked ott kényelmesebb megírni a történeteidet!
2012. jún. 6. 14:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Rendben. Írj priviben aztán folytatjuk ott.
2012. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Hát én nem hiszek az ufókban, de egyszer kiskoromban egy fura jel került a mellkasomra. Akkor váltig állítottam, hogy nem én voltam. A családtagok kiröhögtek mikor átmentem a másik szobába, hogy jól összefirkáltam a hálóingem. Emlékezeteim szerint én azt akkor vettem észre mikor elkezdtek nevetni, fogalmam nem volt, hogy került a tiszta hálóingre, pont a mellkasomra egy szabályos forma. Őszintén szólva nem emlékszem már pontosan mi történt, mert régen volt. Nem is foglalkozok vele. És már nem is hiszem, hogy ufó rajzolta rám (akkor azt hittem :) )


Az ágy alá benézős stb félek a sötétben dolog nálam is megvan. Utálok egyedül aludni, mert körbe kell járnom a házat, szekrényeket, hogy nincs e ott mumus :) Néha én is beképzelem, hogy valaki elsuhant a konyha előtt, vagy az ágyamra ült. De ezek ilyen berögződött dolgok, félek, és ezért elképzelem, hogy ott márpedig lesz vmi! Igazából nem hiszem el, hogy lenne ott bármi/bárki. Feloltom a lámpát, körülnézek a szobába, ha tiszta a levegő visszafekszem.

2012. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes és egyben rémisztő dolgokat írtál. Elmesélem az én élményemet(ami szerencsére nem törtét meg újra). 2 éve éjszaka felébredtem, nem volt semmi zaj, semmi zavaró amire megébredhetnék. Nem tudom volt e már veled olyan, hogy arra az érzésre ébredsz, hogy valaki figyel. Mert nekem ez volt. Felültem az ágyon, az ágyammal szembe volt az ablak, földig érő átlátszó fehér függönnyel. És láttam, hogy egy kb 140-150 cm magas "emberke" ott áll a függöny mögött. Nem láttam az arcát, ez csak inkább egy árnyéknak tűnt. És milyen gondolatom támadt? Még én magam sem hiszem el: " Biztos csak a szomszéd kisfiú." És feküdtem is vissza aludni. Nem kellett szerintem 1 perc sem, és elaludtam. Másnap felkeltem, elmentem reggel dolgozni, mintha mi sem történt volna. Aztán délután munka közben hirtelen beugrott ez az éjszakai dolog. Ezer százalékig biztos vagyok abban, hogy ébren voltam! Még a mai napig nem találtam erre magyarázatot, bár el se mondtam senkinek.
2012. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem fél álomban voltál! Én múltkor azt haluztam be, hogy füstöl a töltőm a konnektorban, vagy a telefon..egyből ki is húztam, iszonyatosan beparáztam, vert a szívem. Reggel nézem, semminek semmi baja. Egyébként füst szag sem volt este. Ez előtt pedig azt haluztam, hogy rengeteg bogár repked a fejemnél. Aztán felébredtem teljesen és nem volt ott semmi.
2012. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De nekem ez több percig tartott. Nem úgy volt, hogy felkeltem, megláttam, és visszaaludtam. Néztem jó pár percig. Bár lehet igazad van, mert miután felültem, mozogni sem bírtam. Szóval én is ilyen félálom szerűségnek tituláltam be később. Vagyis ezzel nyugtattam magamat. Csak ugye az ember fejében mindig ott motoszkál "a mi van ha mégis..."
2012. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
15:30-as válaszoló! Ez tipikusan megintcsak az a nem megfelelő reakció a látottakra,amit állítólag az idegenek idéznek elő,hogy mi emberek ne rémüljünk halálra,hanem visszafeküdjünk,hogy aztán ők nyugodtan tehessék velünk amit akarnak. Azért hátborzongató,hogy a gondolatainkat is így befolyásolják,hogy pl te a szomszéd kisfiúra gondoltál.Mint ahogy sokaknak,pl a bagoly jut az eszébe,ha elő jön egy véletlen emlék a "látogatókról".
2012. jún. 6. 15:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 15:30-as. Nem tudom igazából mit higgyek. Mert abban hiszek, hogy léteznek földönkívüliek valahol, de azt már nehezen akarom elhinni, hogy idelátogatnak és csinálnak velünk dolgokat. Egyáltalán mit csinálnak? Mi lehet a céljuk az emberrel? Mondom, ez volt az első és az utolsó alkalom, hogy ilyet tapasztaltam. Amúgy az az érdekes, hogy se a szomszédban, se a közelemben nem lakott semmilyen kisfiú. Tehát nem is értem honnan jött ez a gondolatom. Ezt a baglyos dolgot láttam egy filmben, ami állítólag valós alapokon készült, Negyedik típusú találkozások a címe. Láttad már? Nagyon jó film, abban vannak ilyen baglyok.
2012. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!