Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kivel történtek már megmagyará...

Kivel történtek már megmagyarázhatatlan dolgok, ill. ki látott már olyat, amiről azt állítja, nem földi eredetű?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan fényekre az égen,amik egyértelműen nem valamiféle földi dolgok voltak.És főként Győr-Moson-Sopron megyéből érdekelnének a történetek,de bárhonnan írhattok!
2011. dec. 22. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Velem pontosan az éjszaka történt furcsa dolog.igaz nem hasonlit arra a storira amit te irtàl.Viszont felébredtem kb. 3 órakor és valamibe nagyon mélyen belegondoltam.Hirtelen arra lettem figyelmes, hogy valami zùgàs keletkezik a fülembe és még a pàrom horkolàsàt sem hallottam.Ez mind néhàny mpig tartott.Utana ùjra hallottam a pàrom horkolàsàt.

Az erõ is kiment belõlem és azt éreztem hirtelen nem tudok gondolni semmire. Felkeltem kimentem a mosdóba egy kicsi félelem is jött ràm. Hideg vizzel megmostam az arcomat és megmozgattam magamat, mert egyszerûen ùgy éreztem, hogy az erõ kiment belõlem.Nem volt valami kellemes érzés!

2011. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát gondolom,hogy nem lehetett kellemes.Ezt pánikrohamnak hívják.Nem túl jó érzés,de jobb esetben pár percen belül elmúlik.Próbálj nyugodtabb életet élni,vagy gondold át mik lehetnek azok a dolgok most az életedben,amik nyomasztanak,mert ez is lehet ok.De nehéz feltárni a valódi okot.Ha gyakran lesz veled ilyen a következő időkben,akkor célszerű orvoshoz fordulni!
2011. dec. 22. 12:58
 3/21 anonim ***** válasza:
Velem nem.
2011. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Elmozdult valami a fürdőben, lesett valami a TV-ről. Bár lehet hogy csak képzelődtem.
2011. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Konkrétan földönkívüli dolgokra gondolok,és nem szellemekre,mert azokban nem hiszek,így az a téma nem is érdekel.De azért köszi!Ja és azt is megírhatnátok,hogy honnan írtok!:) Köszi!
2011. dec. 22. 14:59
 6/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem többször is történtek dolgok!


1.Még nyári szünet vége felé kb este gépeztem olyan 9 felé és amikor felálltam inni arra lettem figyelmes az ablakban hogy a hegy mögül vörös fények jönnek fel! egy bizonyos magasságnál meg eltűntek és a terasz felőli oldalon jöttek elő! ez Budapest felől jött és Szeged felé ment!



2.Egyik este (kb 2hete) haverokkal 7fele kint voltunk még erdőben sétálni és vörös fényben izzott a fél erdő aztán mozgó árnyakat is láttunk! elfutottunk haza de nem hitték el!


És kb ennyi a többit meg nemirom le mert nagyon hosszú hy

2011. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ma 14:59


Amit mások szellemeknek hívnak, én dimenzió utazóknak.

2011. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én sajnos még sose láttam semmit, pedig szoktam figyelni.

Csak ma pl legalább 7-szer nem láttam semmit. Elég frusztráló...

Ráadásul egy időben sokat utazgattam meló miatt, és akkoriban még gyakrabban, Európa több pontján se láttam semmit. Hát ez van, elég kiábrándító.

2011. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt.Én az időutazó elméletben hiszek amúgy...Várom még a sztorikat :).
2011. dec. 22. 17:56
 10/21 anonim válasza:
Kb. 6-7 éve, egy Kaposvár melletti kis faluban láttunk a hajnali égen (D felé) egy rózsaszínes sávot, amiben egy kis sárga pont mozgott vízszintesen - eszméletlen sebességgel. A mai napig nem tudjuk, hogy mi volt az, de nagyon érdekes volt :D
2011. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!