Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előző életes utazás vagy...

Előző életes utazás vagy ehhez hasonló utazásból van olyan, hogy ketten együtt lehet menni?

Figyelt kérdés
Vagy ez mindig csak egyszemélyes?

2015. okt. 1. 20:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Arra van befolyásod, hogy mire."

Ezt hogy érted?


Honnan tudom, hogy valaki megfelelő módszerekkel dolgozik? Vagy hol találok ilyet, aki tuti, hogy megbízható? Aki nem a megfelelő módszerekkel utaztat, akkor ott mi történik? Csak álmodok?


Ha megtudok valamit egy előző életemből, azontúl, hogy ez egy "új" emlék lesz számomra mit tudok kezdeni ezzel? Mármint van ennek jelentősége a mostani életemben? Van bármi kihatása a mostani életemre?


Igazából, hogyha van könyv, ami ezeket részletesen leírja, akkor nagyon szívesen elolvasnám. Az a bajom, hogy nehezen tudok konkrét kérdéseket megfogalmazni, de kb bármi érdekelne még erről...

2015. okt. 2. 10:35
 12/14 A kérdező kommentje:

"Arra van befolyásod, hogy mire."

Ezt hogy értetted? Mit jelent?


Honnan tudom, hogy valaki működő módszerekkel dolgozik? Ha nem működő módszert használ, akkor csak álmodok? Vagy nem történik semmi?


Azon túl, hogy ez egy "új" emlék lesz számomra, miért lehet fontos, hogy tudom, hogy ki voltam előző életemben vagy mi történt velem? Van ennek kihatása a jelenbeli életemre? Vagy mi mindenre van még kihatása?


Igazából nehezen tudok több konkrét kérdést megfogalmazni ezzel kapcsolatban, de érkelne még nagyon sok dolog. Ha esetleg van olyan könyv, ami ezzel foglalkozik nagyon szívesen elolvasnám.


Érdekelnének pl még a veszélyei is, hogy mi van ha onnan áthozok valamit a mostani életembe (hallottam hogy van ilyen), vagy a személyiségemben okoz valami gondot. Ennek mekkora a kockázata? Mi okozhatja ezt? Visszafordítható e? Milyen egyéb problémák lehetnek még?


Lehet esetleg olyan véletlen is, ami nem probléma, hanem pozitív hozománya van, azért mert félresikerült valami?


Igazából szeretnék közelebbről megismerkedni ezzel az egésszel, meg ha közelebb kerültem hozzá, biztos egy csomó más is érdekelne még, amivel útközben találkozok :)

2015. okt. 2. 10:40
 13/14 A kérdező kommentje:
Bocsi.... azt hittem nem küldte el az elsőt. Azért írtam meg újra. De közben még eszembe jutott pár dolog :)
2015. okt. 2. 10:41
 14/14 anonim ***** válasza:

A reinkarnációs utazás célja, hogy a jelenben tapasztalt, de a múltban gyökerező, azaz a karmából fakadó problémát, vagy betegséget feltárd, tudatosítsd, és feloldd. Ezért azzal a döntéssel, hogy milyen probléma megoldásáért utazol, egyben meghatározod, hogy mely életbe, vagy életekbe mész vissza.

Az utazó biztonságáért ő maga, és a vezetője is felel. Az utazó annyit tehet, hogy nem iszik, nem drogozik, vagy gyógyszerezik az utazás időpontja előtt 2-3 nappal. Az utaztató a módszere segítségével garantálja a maximális biztonságodat. Ha az utaztató egyszerű regressziót használ, az nem biztonságos, és csak a tudásán múlik, meg tud e védeni azoktól az élményektől, amire nem állsz készen. Más technikák használnak biztosítékokat. Onnan tudod biztosan, hogy az utazás valós, hogy látod, érzed, és átéled. Tudod hogy az nem te vagy, de mégis érzed, amit akkor, látod amit akkor, és sok más módon is tapasztalod azt, amit akkor tapasztaltál. Ha a vezetőd jól dolgozik, nem engedi, hogy a felnyílt emlékek káros hatását átengedd a jelen életedbe, és olyan karmát, amit még nem kell, vagy már nem kell ledolgoznod, nem is hozhatsz át. A karmát az utaztató nem befolyásolhatja, és ez így van rendjén. Ha a probléma egyes elemeit rendben feloldod az utazás alatt, a célul kitűzött probléma gyökerei is ritkulnak. Idővel meg is szűnnek, mert érted mi az oka, tudsz tenni ellene a jelenben. A megértés és a tudás mindig fontos a gyógyuláshoz. Anélkül sötétben tapogatózol.

2015. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!