Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem.1hónapig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem.1hónapig voltunk együtt a barátommal, amikor leírtam neki, hogy szeretem. Minden jó volt, egy hullámhosszon voltunk. Aztán leírtam neki, hogy szeretem. Azóta nem válaszol semmire. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ő nem szeret :P
2015. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos még éretlen. Nem meglepő a mai srácoknál, még 30 fölött sem. Próbáld felkeresni személyesen is.
2015. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
47 évesen éretlen?
2015. máj. 16. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy éretlen, egyszerűen, lehet, hogy neki gyorsan jött a válaszod, és lehet, hogy ő még erre nem készült fel. Most meg lehet, hogy megijedt és fél elkötelezni magát. Vagy lehet, hogy még benne nem alakultak ki ezek az érzések. Vagy, lehet, hogy ő nem tervez hosszútávra, vagy csak szórakozni akart veled..stb.

Sok opció lehet.

2015. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyors volt neki.Benne nem vagy még nem alakultak ki ezek az érzések. Nem tudja viszonozni.
2015. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat a kérdésedből úgy gyanítom, hogy te 20 körül vagy, vagy kevesebb... Lehet rájött, hogy nem kéne játszon az érzéseiddel..
2015. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!