Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem hisztek a psi labdában?

Miért nem hisztek a psi labdában?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ez valakinek ne sikerülne, elsőre alig kellett koncentrálnom, nem tartott 1 percig míg elkezdtem érezni. Ezzel most nem magam akartam fényezni, (tudom, nagyon úgy tűnt) csak próbáljátok ki. Ennek biztos van valami tudományos magyarázata és úgy gondolom, hogy ez nem egy vizualizációs gyakorlat, nem beképzelem magamnak (Ahhoz koncentrálnom is kéne), meg sosem voltam jó ezekben a "tessék itt egy alma, mennyé alfába oszt vizualizáljad le" dolgokban, szóval ezért nem értem. Mellesleg nézzétek el ha nagyon buta vagyok (legyen annyi elég, hogy a 18-at még nem töltöttem be) és csak a kérdésre válaszoljatok. Köszönöm. :)

2015. okt. 11. 22:54
 1/5 anonim válasza:
51%
mi az a psi labda? :)
2015. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, tulajdonképpen az egy labda 'energiából' (mindenhol ezt írják, bár ez számomra kicsit szegényes megfogalmazás). Annyi a lényege, hogy a két kezed kb. 10 cm-re egymástól helyezkedik el, (a tenyerek egymásra néznek) és érezned kell koncentrálás után egyfajta taszítást, minél közelebb van a két kezed, annál intenzívebb. Egyébként én rosszul fogalmazok, szóval ha akarod inkább linkelek.
2015. okt. 11. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
linkelj legyszi, engem is erdekel:)
2015. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt azért elég sok a "hablaty", de itt van.
2015. okt. 14. 15:56
 5/5 A kérdező kommentje:
2015. okt. 14. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!