Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás, állandó félelem,...

Szorongás, állandó félelem, önbizalom hiány ellen mit ajánlotok? Van valami tea, sport, gyakorlat ami segíthet?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A sport sokminden ellen jó, de ha állandóan szarul érzed magad a szorongás miatt, pszichológus vagy pszichiáter többet ér , utóbbi valszeg. gyógyszerrel fog traktálni. Hosszú távon a sportolás, a barátok közé járás, a hobbik

(ezek a saját tapasztalataim)

2015. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utananezhetsz az ayurvedanak, ha a teak erdekelnek...az onbizalom kerdesben, meg attol fugg miben van onbizalomhianyod? Belso, kulso? Stresszuzo sportok, a relaxacios mozgasformak, futas vagy uszas, lovaglas.
2015. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Hívő vagy? Nekem az segített hogy elfogadjam magam, hogy aktívan hívő életet kezdtem élni (templomba járás, evangelikus lapok olvasása), engem úgymond ez mentett meg, hogy el tudjam fogadni magam. Előtte próbáltam sporttal, teával levezetni a feszültséget, megnyugodni, de én generálisan elégedetlen voltam az életemmel és tövestől változtatnom kellett a gondolkodásmódomon, nem pedig pár órára lenyugodnom.
2015. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármi jó lehet, amiben sikerélményed van és élvezed is. Én mászni imádok, felszabadító, természetes mozgás és óriási sikerélmény, ha feljutsz a fal tetejére :)
2015. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!