Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az állandó rossz kedvet,...

Az állandó rossz kedvet, negatív hozzáállást okozhat egy rosszindulatú átok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 19:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez ahogy elmondod inkább csak lehangoltság. Erősebb. Próbálkozz citromfűteával kezdetnek. Ha az alvással is gondjaid vannak, esténként egy kis csésze komló, vagy levendulateával is nyugtathatod magad. A citromfüvet reggel idd. Ízesíteni egyiket sem szabad.

A másik módszer, hogy ha serkented magad, növeled a vitalitásod. Ezt elérheted ginzeng teával. Ezt csak óvatosan, kis csészével reggel. Ezt is tisztán, ízesítés nélkül. Ha lehet csak hétköznap fogyaszd, hétvégén hagyj szünetet. Ez elég erős növény.

A két növény ellentétes hatású, de nem tudom, hogy szorongás, depresszió, vagy lassú anyagcsere, és a vitalitás hiánya e a problémád, mert amit mondtál mindkettő lehet. A szorongásra jó a citromfű, levendula, és alváshoz a komló, a levertségre, vitalitás hiányára pedig a ginzeng.

Nézz utána, hogy milyen pszichés, és fizikai tüneteket produkálsz. Az interneten is sokat írnak róla. Ha összeszeded mi minden illik az állapotodra, könnyebb lesz keveréket ajánlani. Igazából azok a hatékonyabbak, nem az egyesével adagolt növények.

2015. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Állítólag az orbáncfű tea is jó, de sajnos nem volt lehetőségem kipróbálni.

Meg szerintem a meleg kamilla tea mézzel mindenre jó.

Ha másra nem, "hangulatnak".


https://www.youtube.com/watch?v=J8i9H_T5HPo

2015. okt. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Pl. ezt érdemes olvasni kipróbálni:

[link]

2015. okt. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szóval Huo Xianren, megint tökéletes választ írt:)
2015. okt. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Okozhat, de ezt én inkább a "saját" átkodnak nevezném.

Csak törj ki belőle.

Engedd hogy szeressenek, te is mutass egy kis szeretetet mások felé.

Élj optimistán és mindenben a jót keresd.

És akkor ahogy te viszonyulsz a környezetedhez, azt kapod vissza. :)

2015. okt. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 homo ludensz ***** válasza:
Az ember tűz ki magának célokat,feladatokat.Ez lehet bármi csak egy a lényeg. Reális feladatok és célok legyenek. Sem olyanok amiről csak ábrándozik de maga sem hiszi hogy valaha eléri de sem olyanok amelyek némi erőpróbát nem igényelnek. Garantálom hogy fel fog rázni a sikerélmény sőt már a megvalósítás alatt is ezen töprengsz és nem az "átkon". Ezt kipróbáltam magamon mert csak kuporogtam egy sámlin akkoriban és roppantul sajnáltam magam de egyszer azután felálltam lementem a műhelybe(garázsba) és beindítottam az egyik gépemet. Kicsit lent voltam azután jött a minek-mi értelme gondolat és feljöttem. Egyre többet voltam lent mert csak a magad által ácsolt létrán tudsz kimászni az tuti.
2015. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!