Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valami baj van velem, mással...

Valami baj van velem, mással is történt ez, valamit jelent?

Figyelt kérdés
Általában minden reggel cseng a telefonom (ébresztõ) és szoktam 4-5ször tenni, hogy csengessen 5 percenkét.Ha álmodtam az ébresztés elött valamit és felkelek és visszafekszem álmodom a folytatást.Valami baj van velem? Remélem megértetétek.(Akik nem a kérdésre adnak választ csak kommentálnak azok kérem ne mondjanak semmit.)Köszönöm

2015. okt. 24. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is megesett. Az is h kikapcsoltam a telom h ne csorogjon, de a valóságban meg csörgött., v épp fordítva. Az h tovabb almodsz azért mert meg felalombab vagy ilyenkor és teljesen nem leptel ki abból az álomból,
2015. okt. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A reflexszerű cselekvések nem mindig zökkentik ki a tudatot az álom fázisból. Sőt, előfordul hogy a tudatos felébredés sem. Kicsit másképp, de könnyen folytatható az álom, ha az álomfázis nem szakad meg ténylegesen a részleges ébredéskor. Ha a részleges ébrenlét alatt is folytatódik az álom...nos az kicsit már kellemetlenebb.
2015. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem mindig ez van
2015. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!