Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valami furcsa történt velem...

Valami furcsa történt velem hajnalban, nem mondom azt, hogy szellemet láttam de még is akkor mi lehetett az és mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban felébredtem,hogy valami nyomja a hasam először azt hittem,hogy a kutyám az, elkezdtem mocorogni és szólni,hogy menjen arrébb de aztán észrevettem,hogy a kutyám a lábaimnál fekszik mert véletlen belerúgtam.

Még mindig éreztem a nyomást a hasamnál, kinyitottam a szemem és láttam egy alakot egy férfi alakot. Fehér szemei voltak és mint ha ült volna mellettem és az egyik kezével a hasamhoz ért volna. Nagyon meglepődtem jó pár másodperig figyeltem és,hogy nyomja a hasam. Mondtam,h ez fáj és bebújtam a takaró alá. Utána meg eltűnt. A fájdalmat még mindig érzem de nem olyan nyomás szerűen.

Az az érzés olyan volt mint ha elkezdene nyomni valaki egy pontot és egy idő után már roppant kellemetlen sok idő után meg már fáj is.


Válaszokat előre is köszönöm. Hozzá tenném nem néztem semmi olyan jellegű filmet és nem is éltem semmilyen szerrel ami miatt hallucináltam volna.



2015. szept. 29. 12:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Esetleg csak álmodtál, és valóságnak tűnik.
2015. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fent voltam ebben biztos vagyok. Máskor is felkelel mocorgásra pl ha a kutyám vagy a macskám fészkelődnek mellettem
2015. szept. 29. 12:53
 3/13 anonim válasza:

Alvásparalízis?

Mondjuk akkor olyan mintha lefagynal vagyis inkabb benulnal.

Velem gyakran van az, futkarozast hallok, kinyitodik az ajtó, de amint vege a parlizisnek csukva az ajtó, es Sehol senki. Nagyon valósághű.

Nem tudom van-e ilyen formája mint ami veled tortent.

Mindenesetre olvass utana, hatha találsz valami érdekeset :)

2015. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Keresgéltem a neten de semmi normális dolgot nem találtam. Tényleg nem volt még soha ilyen. Pluszba nem is volt ismerős akit láttam.
2015. szept. 29. 13:16
 5/13 A kérdező kommentje:
nem volt alvási bénulásom, tudtam mozogni sőt beszéltem is
2015. szept. 29. 13:17
 6/13 anonim válasza:

Még a régi házunkban velem is volt hasonló amúgy, én is férfit láttam, magas volt és az ajtóban állt.

De amint meglátta hogy nézem eltűnt..

Furcsa dolgok vannak...

Lehet a papám vigyázott rám fentről :)

2015. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő akkor tűnt el mikor elbújtam mert tényleg pár mp-ig néztük egymást számomra félelmetes volt,hogy fehér szemei voltak meglepődtem először azért bámultam :D aztán összetettem mi is van és rögtön a takaró alá menekültem :D
2015. szept. 29. 13:20
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
SOHA nem lehetsz biztos benne, hogy ébren vagy. :)
2015. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Legoman ***** válasza:

Lehetett alvásparalízis, és én is ezt mondanám most.

De majd meglátjuk még, mi történik, ha semmi, akkor valószínűleg paralízis volt.

2015. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem fog többé előfordulni mert igazán para volt :D de úgy is megírom majd
2015. szept. 29. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!