Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha a halálod után szellemként...

Ha a halálod után szellemként léteznél, tudtára adnád a családtagoknak, barátoknak, hogy még itt vagy?

Figyelt kérdés
ha igen hogy?

2015. nov. 7. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fejtsd ki kérlek
2015. nov. 7. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Kimásznék a televízióból.
2015. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jellemző lucifer666, tőled nem is vártam normális választ...

nem szoktam kiírni ezoba mert nem hiszek benne, viszont sok kategóriában olvasgatok, ha van időm és unatkozom. Tőled egy ép választ még nem olvastam :)

2015. nov. 7. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem adnám tudtára senkinek sem , mert a legutolsó amire vágynék hogy a szeretteimtől szívjam el az életenergiát
2015. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, bár elgondolkodnék rajta, de valószínűleg hagynám élni őket. De a haverokat a végsőkig szívatnám éjjelente. :D
2015. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lucifer-667 nevű felhasználó válasza:

Én biztos nem adnám tudtukra, mert nem bánnám, ha pár évszázadra egyedül maradhatnék távol a családtól és távol mindentől. Azt bírom a halálban, hogy halott vagyok és nem kell semmiért se aggódni, csak békében nyugszik az ember. Nevetve várom a halált. Gyere Kaszás, s gyere csak Isten, többé nem fogtok korlátok közé szorítani, s újjászületésre kárhoztatni! Nem akartam soha egyenrangú lenni Istennel, de mégis a földi pokolra kárhozott engem, mert megkérdőjeleztem őt. Nem kell se hatalom se semmi!

2015. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így működik, ahogy hiszed. Nincs olyan, hogy na jó tudatom vele, legalább is gondolom...
2015. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen , ismerek egy nőt kinek meghalt a testvére s mindketten hittek a természetfelettiben . Megegyeztek még a testvér életében ha egyikük meghal tudatja a másikkal hogy van túlvilág . A hölgy testvére miután meghalt , még aznap éjjel tudtára adta a családnak hogy igenis létezik. Mégpedig úgy hogy egy zárt üvegajtós szekrényből összetört egy poharat pedig sem háziállat sem más nem volt odabenn mikor történt . S mikor elmentek megnézni mi okozta a zajt egy árnyat láttak kisuhanni a szobából.
2015. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a tudtukra adnám, hogy hogyan-az nehéz kérdés, de lehetőleg nem jelennék meg előttük szellemként, az túl ijesztő és megrázó lenne.
2018. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!