Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetne, hogy halálom...

Hogyan lehetne, hogy halálom után szellemként itt maradhassak, és kísértsek?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne, hogy itt maradjak, ne mennyek el, és ne szülessek újjá, hanem szellemként kísérthessek ? Miket tudnék csinálni szellemként ? Csak komoly válasz!

2014. dec. 16. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Addig leszel szellem, ameddig akarsz. :) Halálod után is szabad akaratod van. De nem fogsz itt maradni. Nem jó szellemként. Gondolj bele, nekik nincsenek családjuk, nincsenek barátaik, akikkel jókat beszélgessenek, nevessenek. A szellem, csak a lélek, olyan mint egy remete. Egyedül van a nagyvilágban, addig, amíg tovább nem lép.

Hát szellemként megtudnál szállni más embereket, megtudnál ölni másokat, de persze tudnál védelmezni is. Tárgyakat mozgatni, teleportálni stb. Magyarán mindenre képes lennél. :) De ezt minden elérheted emberként is.

Csak a lelkedet kell használnod, ami nem könnyű. :)

2014. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Ozmium42 ***** válasza:
45%
Nem léteznek szellemek. Halálod után nem létezel többé. Ennél komolyabb válasz nincs.
2014. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Első, nem igazán tudom te milyen világban élsz, de, hogy emberként soha az életben nem fogsz teleportálni, embereket megszállni és tárgyakat mozgatni (fizikai kontaktus nélkül) akármennyire is próbálod a lelked használni, az annyi szent.
2014. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ne menj a fénybe. :) De akik itt ragadtak azoknak nem jó ám.
2014. dec. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
#1 szüleid büszkék lehetnek hogy ilyen buta gyereket neveltek.
2014. dec. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szellem leszel, sőt már vagy így is úgy is.

A fizikai tested levetésével csak a fizikai lehetőségeidet veszíted el, illetve a fizikai korlátaidtól szabadulsz. Másik szféra és kész.


Akik viszont ennek ellenére ragaszkodnak a fizikai világban jelenlétükhöz, azaz "itt szeretnének maradni" szellemként is, lényegében az a bajuk, hogy nem tudják elfogadni a fizikai halálukat, (például mert életükben ateisták voltak) és nem találják a helyüket az új létezési formában.


Miért akarsz te számkivetett és magányos kóborló lenni? Én sem értem....

2014. dec. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kerülj magasabb energiaszintre. Tanuld meg irányítani a testedben áramló energiákat. Halálkor az energia nagy része szétszóródik, és nem képes a lélek önállóan létezni, emiatt keres új testet. Ha egyben tudod tartani az energiahalmazod, akkor szellemként élhetsz.
2014. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom eldönteni, hogy mennyire komoly a kérdésed.


"Hogy lehetne, hogy itt maradjak, ne mennyek el, és ne szülessek újjá, hanem szellemként kísérthessek ?"

Sehogy. Nyugodj meg, mert újra sem fogsz születni.


Őszintén szólva én még nem láttam ilyen dolgokat, amit itt némelyik kommentben olvasok. Viszont hallottam már (és még cifrábbakat) olyanok szájából, akik jelenleg zárt helyen élnek, és gyógyszereket szednek.


Tényleg előfordulhat az életben egy-két szokatlan esemény, de azért mindennek van egy határa. Tehát nem kellene a butaságot direkt generálni.

Aki pedig akkora tudással rendelkezik, hogy pl. gondolatTAL (nem gondolatBAN!) képes repülni/lebegni/időutazni/láthatatlanná válni/és hasonló finomságok, az álljon a közjó szolgálatába, és tegyen úgy mint Superman, de ne csak mondja, hanem mutassa.


Ha az embernek van önmagába vetett hite, akkor valóban elérhet "bármit", de ezt a bármit ne értsük már félre, és ne gyártsunk már szürreális meséket.

2014. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

majd meglátod.

De nem fogod élvezni

2014. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

1. válaszoló vagyok.


3. válaszolónak írom:

Én egy olyan világban élek, ahol nem stresszel az ember és elfogadják mások véleményét is. De, amit te írtál az nem vélemény, hanem ellentmondás az én válaszomra.

Így igaz emberként nem is lehet teleportálni, hisz a testet marad a helyén, de létezik olyan, hogy asztrálutazás, amivel viszont lehet teleportálni.

Létezik olyan, hogy telekinézis. Ott is nagyon sok képesség van egybe foglalva, amit meg lehet tanulni, a tárgy mozgatás, lebegtetéstől egészen az időjárás manipulálásáig stb.


5. válaszolónak:

A szüleim pont, hogy olyan embert neveltek belőlem, aki nem csak számolni tud, hanem ért más dolgokhoz is. Nem csak a tudomány létezik, hanem a spiritualitás is.

Azt is megtaníttatták velem, hogy nem lehet segíteni az embereknek csak, ha ők megkérnek rá, kivétel ha nincs eszméleténél. Nem szabad mások életébe beleavatkozni csak, ha ők azt akarják. A szüleim pont, hogy több mindenre megtanítottak, mint egy átlag embert, nem csak elméleti szinten, hanem gyakorlatban is.

És ne szóld le a szüleimet, mert ők mindig jót adnak nekem. Soha nem mondanának rosszat.

2014. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!