Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi/ki (k) az illuminati?

Mi/ki (k) az illuminati?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam róla, de nem egészen értem miért vannak, és mit akarnak. De viszont nagyon érdekel. Valaki el tudná mondani nekem?

2015. nov. 13. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2015. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy több helyen is olvastam, de nem értem ahogy leírják. Ezért kértem, hogy valaki mondja el :)
2015. nov. 13. 21:15
 3/14 anonim válasza:
Ha érdekel, akkor olvasd el az Angyalok és démonok című könyvet. A filmben is van róluk valami anyag, de az eléggé kevés a könyvhöz képest.
2015. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben, elolvasom
2015. nov. 13. 21:30
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Általad leszek önmagam.
2015. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Missi_Key ***** válasza:
ők azok akik világítanak....
2015. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :)
2015. nov. 14. 08:45
 8/14 anonim ***** válasza:
ők a gonoszok
2015. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De miért nem tudtad értelmezni? Egyszerűsítve az illuminátus rend irányítani akarta a világot, de lekapcsolták őket, viszont a mai napig terjednek a pletykák, hogy újra kezdték és titokban irányítják a világot. Ezeket az internetes összeesküvés elméletek tették őket internetes sztárrá. Egyébként ugyanez az összeesküvés elmélet terjed a sátánistákról. Ha elfogadsz egy tanácsot tőlem ne állj be te is a sorba a birkák közé, és oltasd be magad hülyeség ellen!

[link]

2015. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A wikipédiának egy szavát se hidd el.

Csak a tudományos oldalak érnek valamit.

A többi pl. történelmi cikkek, vagy az ilyen jellegű cikkek mint az illuminati, mind részrehajlóak, kettős mércét használnak, nagyon sok helyen egyszerűen valótlanságot állítanak.


Most erre le fognak támadni, meg lepontozni, de sajnos ez az igazság. A wikipédia elfogult és hiteltelen.

2015. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!