Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A tudomány mivel bizonyítja a...

A tudomány mivel bizonyítja a világ minden táján föllelhető illuminati-logókat?

Figyelt kérdés
Miért játszott szerepet ez majdnem minden ősi nép életében, amik nem is álltak kapcsolatba egymással? Hogy lehet, hogy akkor mégis ugyan olyan logókat rajzoltak az icai kövekbe, termplomokra, falakra, barlangokra, piramisokra, edényekre, stb...?

2015. júl. 7. 13:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
szóval, második nekifutás a nagy meleg miatt, mert nem tudok tisztán gondolkodni. A tudomány mivel MAGYARÁZZA, nem bizonyítja.
2015. júl. 7. 13:50
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán linkelj ezekről a képekről, logókról először valamit.
2015. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Én sem tudom, miféle "logókra" gondolsz, de szerintem kevered a motívum kifejezéssel. Bizonyos motívumok meg feltűnnek egymástól függetlenül is, mint a háromszög, a kör, négyzet, a spirál, stb., és ezek legkülönfélébb (általában szimmetrikus) kombinációi.
2015. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#1: Keress rá, most ha nem is tudod, mikről beszélek, szerintem nem nagyon fogod tudni megválaszolni ezt a kérdést. A lényeg, hogy 50.000 éves köveken is raja volt már. Meg az 1 es dolláron. Meg disney filmekben, logókban.
2015. júl. 7. 14:17
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem keresek rá mivel ilyen hírek csak a szabadonébredők meg a tudnodkell és hasonló blogokban vannak. És vagy fake képek vagy csak belemagyarázás, mert van rajta egy háromszög. Arról nem is beszélve, mert ilyesmi miért is jutna eszedbe, hogy az illuminati átvette azokat a szimbólumokat és nem kitalálta ( [link] A nácik se kitalálták a szvasztikát (horogkereszt) hanem átvették más kultúrákból. Az lenne a csoda ha sehol nem fordulnának elő az "illuminati" jelek.
2015. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Az icai kövek például hamisítványok, amiket fogászfúróval készített egy Uschuya nevű ember, mindezt be is ismerte.
2015. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

A tudomány semmivel nem magyarázza.


A debilek, ha három pontot össze tudnak kötni nagyjából szabályos háromszöget alkotva már ráfogják, hogy piramis és titkos illuminátus jelkép. Pedig három, egymástól nagyjából azonos távolságra lévő pontnál ez nem nagy feladat és felfedezés.

2015. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

A tudomány nem hülyeségekkel foglalkozik, az "áltudományok" pedig nem tudományok.

Amúgy meg belemagyarázás az egész. Hülyeség.


Nekem konkrétan a vodafone reklám tette be a kaput. Ennyi hülye ember hogyan lehet?

2015. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egyszer egy bűvész előadásán, aki azt mondta, hogy most ki fogja találni, hogy mi az az alakzat, amire a legtöbben gondoltak a közönségből. Beszélt még egy kicsit, hogy a megfelelő irányba vezesse a gondolatainkat (ne legyen túl egyszerű, legyen szép, meg ilyenek), aztán egy háromszögbe rajzolt egy kört. Én is arra gondoltam, ott és akkor nagyon hatásos volt. Aztán rájöttem, hogy mennyire alapvető jelképről van szó.

A háromszög, és a háromszögben egy kör nagyon intuitívak az ember számára. És ezért nagyon sok kultúrában fellelhető. Nem tudom milyen jelképekre gondolsz még, de általában az ilyen alakzatok azért terjedtek el, mert egyszerűen az ember mindenhol ember, és mindenhol ugyanazokat a formákat, ugyanazokat az alakzatokat tartja tetszetősnek.

2015. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
A szimbólumok eredetére rengeteg mindenre lehet hivatkozni, pl hieroglifák, régi kultúrák ábrázolása, Istenei.. Azték, Maya, Egyiptom, Babilon érdekes módon hasonló ábrázolásokkal bírnak, nem nehéz követni főleg egy vallástörténésznek, vagy egy régésznek, aki képben van ezzel a szakterülettel.. :) Egyébként meg a legtöbb ábrázolásban a Nap Istent=Lucifer=Fényhozó ábrázolják ugyebár de sok embernek fogalma nincs róla.. Szimbolizálják a mindentlátó fényes Nap Istent pl Hélios vagy Apolló a görögmitologiában is fellelhető, mint Lucifer ábrázolás.. Vagy a Horusz szeme egyiptomi Nap Isten.. Sajnos sokan nem értik az összefüggéseket az Illuminatival kapcsolatban és az ahhoz tartozó szimbólumrendszert..
2015. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!