Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kezdenek már...

Szerintetek is kezdenek már kicsit unalmasak lenni az összeesküvés elméletek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több összeesküvés elméletről olvasok pl.: HAARP, CERN, belső föld, eltitkolt meteor, Chemtrail, nullsík, illuminati stb.... csak én unom már ezeket? Némelyiket már nagyon eltúlozzák.

2015. aug. 23. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Szerintem tök viccesek. Azt hallottad, hogy a Hold valójában üreges, és az csak a reptoidok űrhajója. Onnan figyelik a Földet már évmilliók óta. És van aki ezt komolyan gondolja. Ne mondd, hogy szerinted nem vicces.
2015. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Némelyik valójában nagyon vicces, csak nem értem hogy sok bolond hogy tudja elhinni....
2015. aug. 23. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Amiről te beszélsz nem összeesküvés elméletek, hanem humbug fantazmagória baromságok. Valódi összeesküvés elméletekről sorra derül ki, hogy igazak. Pl: NSA botrány
2015. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra kedves előttem szóló, mert elvisznek a zsidó gyíkemberek!
2015. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Valódi" összeesküvés elméletek: azok amikről kiderült hogy igazak+azok amikről nem derült ki, de nekem szimpatikusak.

"Valódi" keresztény: mindenki aki jó ember volt, így definíció szerint akármilyen ellenpéldát hozol fel az nem valódi keresztény. Így minden keresztény jó ember.

"Valódi" kommunista: bárki aki nem vett részt a népirtásokban. Csak légyszi ne mossatok össze a népirtókkal az idióta eszme miatt amit támogatok. Légyszi légyszi légyszi.

Ti meg a "valódi" skótjaitok...

[link]

2015. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hollófernyiges ***** válasza:
Pont ezt akarja a háttérhatalom.
2015. aug. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A belső föld hülyeségnek mi köze van az összeesküvés bármilyen formájához?

Lassan már az "összeesküvés-elmélet" kifejezés tényleg azt jelenti, hogy "bármi, ami nem egyezik a világképemmel" = "bármi, amit nem hallottam a tévében". Hawking húrelmélete is összeesküvés-elmélet lassan, hiszen az sincs bizonyítva...

2015. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, az összeesküvés egy titkos tevékenység valahol, ami nyilvánosan különféle okok miatt nem lehetséges. A tevékenységnek mindig célja van, elsősorban az összeesküvők hasznára. Ettől még másnak lehet kára is, haszna is belőle.


AZ eltitkolt meteor és társaik nem összeesküvés, hanem titok. Összeesküvések voltak a történelemben számosan, de amire itt célzol, olyan nincs. Amire gondolsz, az közönségesen a gazdasági túlhatalom abszurd működése - akár ellened. És nem titkos, csak a módszer az. Valójában az se, csak nem tudsz tenni ellene, ahogy az árvíz ellen se. Nagyobb az ereje.

2015. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan dolgok amik az egyszeru foldi halandonak tul mutatnak az ertelmi felfogasi kepessegein, ezert nem is kotik az orrukra ... igen am, de sok mindent megfigyelo es jelentgeto ember van meg akkor is ha fingjuk sincs mi tortenik korulottuk, Ok feldobjak a kulonbozo temakat ... ezeket a kerdeseket probaljak meg ugy megvalaszolni, hogy ne is mondjanak semi erthetot, de azert adjanak valami valaszt is ... ezekbol alakulnak ki az ilyen temak.


Pedig mindenki tudja, hogy csak Isten fingott egyet az egben, vagy pisil csikot az egboltra :)

2015. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kapacitas hianyaban uj osszeeskuves elmeletek eladok :)
2015. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!