Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy az álmaim...

Lehetséges hogy az álmaim megtudjak mutatni a jövőt vagy jeleznek nekem a jövővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Máskor is történtek már hasonlóak csak nem ehez a témához kapcsolódva hogy ezen a héten kétszer is azt alnondtam hogy láttam hogy valaki meghal csak nem láttam hogy ki, és hétvégén tényleg meghalt egy ismerősöm bár én nem ismertem de a családom és barátaim igen.
2015. nov. 15. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat lehet az agyad és meg nem történt események között?
2015. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jósálom nagyon ritka, olyankor viszont konkrétumot álmodsz meg. Amikor az álom szimbolikus, akkor nem jövővel kapcsolatos az álmod, hanem jelen, vagy múlt dolgok szimbolikus megjelenítése. Ilyenkor főképp a benned lezajló nem tudatos folyamatokra lehet belőlük következtetni, ezen keresztül pedig élethelyzetekre. Mivel te magad nem ismerted, ezért nagyon nem is érezhetted előre a halálát, amit az álmaid megjelenítettek. A halállal kapcsolatos álmaid inkább belső folyamatokra utalhatnak, azaz azok végleges lezárására.
2015. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy nem a jövődet álmodod meg, csak megérzéseid vannak, amik vagy bejönnek vagy nem... Talán a véletlen műve volt, de lehet hogy még lesznek hasonló álmaid. Nem vagyok nagy szakértő ebben
2015. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!