Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek az emberek elhidegülve, amint megtudják, hogy kapcsolatban van a lány?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert nekem kifejezetten fiúbarátaim vannak és rendszeresen tartom velük a kapcsolatot. Viszont, mindig mikor ismerkedek, ha interneten keresztül, ha élőben, mindig távolságtartóbbak a férfiak miután tudatositom, hogy párkapcsolatban élek. És oké, hogy akkor lemondanak arról, hogy engem megszerezzenek, de lassan már meg sem merem mondani, hogy barátom van...
2014. febr. 16. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Ha van szerelmed, akit szeretsz, mit törődsz azokkal a netes marhákkal, akik lekopnak, ha megtudják, hogy másé vagy?
2014. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Más zokniját nem hordom :D
2014. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
engem meg már lassan nem érdekel h barátja van mert úgy is megcsalják a lányok.. komolyan most már.. elegem van és ha barátja van pl akkor minek csókolózik velem meg ilyesmi?:o
2014. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
barátkozz inkább lányokkal
2014. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mit szólnál, hogyha a barátod élőben és a neten egyaránt csajokkal próbálná körülvenni magát, és még azt is elvárná, hogy ne legyenek hozzá "hidegek"
2014. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

szerinted miért???


mert nem barátkozunk, dugunk. nagy ész kell felfogni..

2014. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem csalom meg a barátomat, szó sincs róla, de miért nem lehet baráti viszonyt ápolni, akkor is ha van párja az embernek
2014. febr. 16. 15:32
 8/22 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű:

vagy normális, régi vágású srácok és ezt tiszteletben tartják, vagy a gyakoribb út: miért küzdene egy olyanért, aki foglalt? :)

2014. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
mert vannak barátaink. beszélgess azzal akivel dugsz.
2014. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én nem korlátozom a párom, teljesen bizunk egymásban és ez azt is feltételezi, hogy nyugodtan el lehet menni rajta kivul barkivel szórakozni(beülni valahoová, sétálni, beszélgetni)
2014. febr. 16. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!