Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012 Mi a véleményetek? :

2012 Mi a véleményetek? :

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyének gondoltok, de sok embert izgat ez a téma mostanában.

Én nem vagyok ez a mágia meg a jövőbelátás híve, de a Maják naptára és a tudósok is mondták, hogy 2012-ben világvége/új kor lesz.

A napokban furcsa dolgok történnek velem:

A napokban hallottam, hogy 2000-ben a megállapodás szerint vissza kellett volna kapnunk a régi Magyarország méretét.,A bátyjám mondta, hogy 2012-vel kapcsolatban úgy érez, hogy ez lesz a 3. világháború és mostanában a "szkinhedekről" is sokat akar tudni.,Mostanában a régi

Magyarország térképéről álmodok és a szivem is úgy ver mintha folyamatosan izgulnék pedig nem.stb-stb...

Egy megérzés azt mondja nekem, hogy a nem fehérek ki lesznek űzve Magyarországról, visszakapjuk a régi (Magyar)országrészt.


2010. márc. 22. 15:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

a majákkal kötött megállapodás értelmében kellett volna 2000-ben visszakapni? vagy ez is álomfejtős kérdés lenne?

:D

2010. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%

Lehet a maják is vissza akarják szerezni Erdélyt..:)

Amúgy szerintem nem lesz ebből semmi világrengető, bárki bármit mond.

OFF: Skinhead..^^

2010. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem a majákkal hanem akikkel harcoltak a régi magyarok azokkal állapodtunk meg!grrrrrrrr
2010. márc. 22. 16:28
 4/25 anonim válasza:
64%

Én elhiszem!

Mostanába engem is nagyon foglalkoztat ez a téma.

És szerintem ez igaz!

2010. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

vona gábort miniszterelnöknek!

uniót mexikóval (maja bajtársaink miatt)!

2010. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

a címre? Remélem majd, hogy jobban élünk mint most.

A többire? A jövőt nem láthatod, így minden csak feltételezés, a legtöbb azonban már az álmodozás kategóriába tartozik

2010. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
69%
a maják történelmében van 300 év, ami kivan maradva, szoval lehet, s nem 2012 hanem 2312.. azt meg úgysem éled meg, ezenkívül szerintem orbitális baromság!
2010. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon aggódnék, hogy a sok hü*ye aki hisz ebben (nem akarom írni, hogy mint te, de végül is igaz) és mikor majd eljön az időpont az előtti nap itt fognak tombolni.
2010. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
50%
Én vááárom!!! Jó parti lesz! ha már úgyis meghalunk, hát stílusosan: ki fogom próbálni, amit soha nem mertem volna: gruppenszex, lsd, saját nememmel szex hmmm. De jó lesz:D
2010. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
93%

Utolsó: aztán meg rájössz, h mindez 1 f.szság, és miután elköltötted az összes lét, és szétb.szattad magad, verheted a fejed a falba, ha szeretnéd, segítek, és megyek a Kalasnyikovval...

Am meg attól még, h addig írták a naptárt, nem lesz semmi... A végtelenségig nem írhatták, tudták, h addig úgyse élnek, kk meg minek? v 1szerűen csak azt mondták: a f.szom tele van már ezzel a kib.szott naptárral, nem csinálom tovább, felmondok... nem? xDDD

Jah, és HA lenne BÁRMI is, miért gondoljátok, h köze van Mo-hoz? A világvége az egész Földet, univerzumot jelenti, nem minden a magyarok körül forog!!!! mi csak egy kis lóf.sz ország vagyunk, nem több, persze, majd csak miattunk lesz ha lesz miközben mi csak egy kis nyomorék pont vagyunk, egy p.csa kis terület!

majd állunk 2012ben, nézzük az órát: bazz, mikor lesz vége? és nem lesz, és akkora botrány lesz belőle, a média, az emberek, jajj!

Én meg majd jót röhögök az egészen xDDD

Ha meg tényleg lesz vmi, kk meg kit érdekel, megdöglünk azt csá, kk már úgyis mind1 :D

2010. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!