Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012 Mi a véleményetek? :

2012 Mi a véleményetek? :

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyének gondoltok, de sok embert izgat ez a téma mostanában.

Én nem vagyok ez a mágia meg a jövőbelátás híve, de a Maják naptára és a tudósok is mondták, hogy 2012-ben világvége/új kor lesz.

A napokban furcsa dolgok történnek velem:

A napokban hallottam, hogy 2000-ben a megállapodás szerint vissza kellett volna kapnunk a régi Magyarország méretét.,A bátyjám mondta, hogy 2012-vel kapcsolatban úgy érez, hogy ez lesz a 3. világháború és mostanában a "szkinhedekről" is sokat akar tudni.,Mostanában a régi

Magyarország térképéről álmodok és a szivem is úgy ver mintha folyamatosan izgulnék pedig nem.stb-stb...

Egy megérzés azt mondja nekem, hogy a nem fehérek ki lesznek űzve Magyarországról, visszakapjuk a régi (Magyar)országrészt.


2010. márc. 22. 15:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
10%

2012 Mi a véleményetek? :

Lehet, hogy hülyének gondoltok, de..



ugye már így kezdődik maga a kérdés is . . .

2010. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy csak egy kis ország vagyunk, de most már itt van brahma aktivitás, tehát itt dölnek el a világ dolgai a következő időkre. (Előtte indiábn volt, de volt pl mayáknál, Peruban, Egyiptomban (lásd ószövetség) stb. stb.)A világnak nem lesz vége, de ugrunk 2 dimenziót felfele. Már sokan érzik a frekvencia növekedését, köztük én is. "


Ezt,hogy érted,hogy lehet érezni?? Mit lehet közben érezni??:D Bocs, csak érdekel.

Én hiszek benne,vagy világvége (bár mondjuk ebbe kevésbé),vagy új korszak jön el.Ami vagy békés lesz, vagy egy újabb sötét korszak. Én álmodtam olyat 2012-vel kapcs-ban, hogy a Nap annyira felhevült,hogy a Földön is érezni lehetett hatását, de nem is akárhogy.A FÖld felforrósodott és felrobbant. De lehet csak túl sokat olvastam ,és ezért álmodtam ezt. :D:D Nem tudom...de valami biztos lesz 2012-ben mindenesetre én már várom :P:D Még akkor is ha ez csak egy újabb pánikkeltés :D És már nincs is sok hátra.:D

2010. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
persze,hogy lehet érezni,én is érzem..furább a világ,mintha egyre gyorsabban lenne vége egy napnak,mintha az idő gyorsabban eltelne!Ha semmit sem csinálok,akkor is..az emberek egymáshoz való viszonya meg tragikus!Mostmár mindenki mindenkit utál,csak magát képes szeretni,és ez meg is mutatkozik,egyre több ember ilyen,pedig az összetartás nélkül tönkre megy a társadalom..valami tuti történni fog,vagy csak én remélem.Egyszerűen félelmetes lett a világ,minden a feje tetejére állt,nézzétek meg mit művelnek a gyerekek az iskolákban!Ezek a gyerekek lesznek a következő társadalom? jujj..én ma nem mernék iskolába járni,az tuti!mindenki utálja egymást..szomorú..
2010. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
45%

utolsó előtti vagyok.

Lehet lepontozni, de krisztus 2. eljövetele lesz egész pontosan. És lesz aki a "pokolba" kerül valaki pedig a "menyországba" de persze egyik sincs, de aki érzi hogy gyorsul az idő az fel fog emelkedni abba a bizonyos "félanyagi létbe" és megtapasztalja a gondolat termtő erejét. Nagyon érezhető már. És hihetetlenül várom. Szakadásokat fog hozni akár családon belül is. És végre eljön a SZERETET. Aki az anyagban marad, azért lesz mert még nem kész az új dolgokra, ő ott tud leginkább tanulni. Háború sem elképzelhetetlen minden a rajtunk múlik.

2010. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
szerintem 1 valaki elrontja a jövőt de nagyon
2011. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!