Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012 Mi a véleményetek? :

2012 Mi a véleményetek? :

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyének gondoltok, de sok embert izgat ez a téma mostanában.

Én nem vagyok ez a mágia meg a jövőbelátás híve, de a Maják naptára és a tudósok is mondták, hogy 2012-ben világvége/új kor lesz.

A napokban furcsa dolgok történnek velem:

A napokban hallottam, hogy 2000-ben a megállapodás szerint vissza kellett volna kapnunk a régi Magyarország méretét.,A bátyjám mondta, hogy 2012-vel kapcsolatban úgy érez, hogy ez lesz a 3. világháború és mostanában a "szkinhedekről" is sokat akar tudni.,Mostanában a régi

Magyarország térképéről álmodok és a szivem is úgy ver mintha folyamatosan izgulnék pedig nem.stb-stb...

Egy megérzés azt mondja nekem, hogy a nem fehérek ki lesznek űzve Magyarországról, visszakapjuk a régi (Magyar)országrészt.


2010. márc. 22. 15:08
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
22:24 vagyok: aki nem értené, csak poénból írtam... És különben is világvége lesz, mee' aszonták a tévébee, meg a szomszéd Mari is monta :D
2010. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Nem tudom... Ha jön a világvége,úgyse tudod megállítani. Ez van. Attól meg nem lesz jobb,ha mindenki elkezd rinyálni. 2000-re is megjósolták és lett belőle valami? Nem. Ennyit erről. :)
2010. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
72%
TERHES VAGY!
2010. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
a trianon tényleg meghatározott időre szólt,és asszem mostanában jár le..szerinted valaki fog tenni valamit?Reméljük..
2010. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
elvileg 2000-ben is eljött a világvége,mégis ittvagyunk. Ebben is iszonyatos pénzek vannak,csinálták rola 25 filmet,irtak 30 könyvet,kitaláltak meséket rá. Mayák meg..na hagyjuk már:) Azt is állították régen,hogy lapos a föld
2010. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

[link]

már csak pár óra és világvége

2010. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak egy kis ország vagyunk, de most már itt van brahma aktivitás, tehát itt dölnek el a világ dolgai a következő időkre. (Előtte indiábn volt, de volt pl mayáknál, Peruban, Egyiptomban (lásd ószövetség) stb. stb.)A világnak nem lesz vége, de ugrunk 2 dimenziót felfele. Már sokan érzik a frekvencia növekedését, köztük én is. Filmet mindenről lehet csinálni, jót is és félrevezetőtt is. Láttátok a Avatart? Az is szervesen ide kapcsolódik....
2010. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Szer be fog kovetkezni.En ugy halottam hogy ez a vulkankitores egy jel volt.En ebben hiszekSajna igy csak alig 14 evet elek.hatha hatha megkegyelmez az Isten.
2010. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Frabato is megmondta hogy az emberek rezgése fog megváltozni:)...
2010. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
előző vagyok+ több katasztrófa
2010. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!