Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem tudom használni a...

Miért nem tudom használni a körömlakkomat?

Figyelt kérdés

Egy nagyon szép körömlakkról lenne szó. Szép, csillogós...stb. A baj az, hogyha kifestem vele, nagyon kellemetlen érzés fog el és addig marad, amíg le nem mosom. Ha eljutok oda, hogy újra használni akarom, úgy érzem nem megy, mert szintén furcsa érzésem van.

Egy egyszerű körömlakktól miért... nem értem.

Köszönöm a válaszokat, segítséget.



2015. dec. 9. 19:16
 1/9 Legoman ***** válasza:
Szerintem érzed, hogy ez nem a te stílusod, vagy hogy ezt már azért nem kellene.
2015. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Világos, nem kirívó. Egy egyszerű.
2015. dec. 9. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
De ez miért is tartozik az ezotéria kategóriába?
2015. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Az első lakkod?:)
2015. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy miért van furcsa érzésed, viszont én hiszek neked. Sokan nem értik, de velem is történtek "dolgok" körömlakkal kapcsolatosan, de nehéz leírnom, csak annyit tudok hogy jó helyre írtál, az ezotéria a kategória.
2015. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben odaadnám valakinek. Barátnőnek pl.
2015. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tudat alatt emlékeztet valami rosszra, pl a színe.Vagy valami összetevőt nem bírsz benne és így érzékeled.
2015. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4:


Nem az első! Egy egész készletem van.

2015. dec. 9. 21:50
 9/9 anonim válasza:
Gondolj arra, miért vetted meg? Kin láttál ilyet? Mit érzel azzal a személlyel kapcsolatban?
2015. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!