Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a telepatikus...

Luna_Naomi kérdése:

Ti hisztek a telepatikus kommunikációban? Ki tudja használni ezt a képességét?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem hiszek benne.
2015. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem, és bizonyíték sincs rá, hogy bárki képes lenne ilyesmire.
2015. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem hiszek, de te miért hiszel, ha nem tudsz telepatálni? Ja, hogy te ilyen értelmes vagy Luna_Naomi :D
2015. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Mivel működik ezért számomra nem is hit kérdése.


Sőt még azoknál az embereknél is működik akik "ostoba babonaságnak "tartják a telepátiát, csak valamiért nem akarják észre venni.:))

Szerintem minden ember használja ezt a képességet, igaz lehet hogy ritkán, és sokan úgy használják, hogy észre sem veszik , hogy "használják".:)

2015. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

"Mivel működik ezért számomra nem is hit kérdése."

Na, akkor most áruld már el, hogy mire gondoltam? Ha pedig nem tudod, akkor minek pattogsz itt? Na várj segítek, hogy ne legyen igazad ;)

2015. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

"Na, akkor most áruld már el, hogy mire gondoltam?"


Ejnye bejnye, szabad ilyet gondolni!?.:DDD


Akkor elpattogom itt neked,hogy nem non-stop gondolatolvasásról van itt szó.

Általában akihez érzelmileg közelebb állunk , (mondjuk éppen szerelmesek vagyunk az illetőbe) IDŐNKÉNT megérezzük, hogy a másik mit érez , vagy mit gondol.Van úgy hogy egyszerre mondunk ki szavakat , s oly kifejezéseket is amit viszonylag ritkán használunk.

Tudom, tudom, ez nem bizonyíték!

Viszont ha valaki veszi a fáradtságot,és félre teszi az ellenállását, és elkezdi figyelni ezeket a dolgokat észre fogja venni , hogy nála is működik a "telepátia" , IDŐNKÉNT.Mondom időnként, és főleg olyan emberrel szemben akivel valamilyen erős érzelmi kontaktusban van.Lehet az egy mély szerelmi kapcsolat, de lehet egy erős gyűlölet is.

Amúgy sok ilyen jellegű kísérletet végeztek és már tudományosan is bebizonyították , hogy igen létezik a telepatikus kommunikáció.

2015. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
Ki, és mikor bizonyította tudományosan a telepatikus kommunikáció létezését?
2015. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

"Általában akihez érzelmileg közelebb állunk , (mondjuk éppen szerelmesek vagyunk az illetőbe) IDŐNKÉNT megérezzük, hogy a másik mit érez , vagy mit gondol."

Nem lehet, hogy ezt az empátiával kevered haver? Azt azért vágod, hogy az empátia és a telepatia nem ugyanaz, vagy nem? Azt is érted, hogy ha lenne telepatikus képességed szavakba tudnád önteni azt, amire jelenleg gondolok? De vajon miért nem tudod? És miért kevered a szerelemmel? Lehet, hogy túl sok telenovelát nézel? Nem kell itt játszanod az eszed annak ellenére, hogy nincs neked olyanod. Te még a saját érzelmeiddel sem vagy tisztában és azok jelentésével, nemhogy a telepátiával. Ha elfogadsz egy tanácsot ne néz annyi Maricsujt xD

2015. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én tudom használni, már egész kis korom óta, igencsak szélskörűen. Sajnos vagy nem sajnos, de nem tanulható, hanem örökletes képesség. Bővebben lásd disszertációimat.

Üdvözlettel: Charles Xavier

2015. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

"Nem lehet, hogy ezt az empátiával kevered haver? "


Öregem , fussál neki még egyszer e témának , előbb tájékozódj , aztán ha lehet próbáld értelmezni a fogalmakat mielőtt hülyeségeket hordasz itt össze .

Bas.zki , ..még te játszod itt az "eszed" ?

Hát ez röhej.

2015. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!