Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy uralhatom az álmaimat?...

Török Adrienn2003 kérdése:

Hogy uralhatom az álmaimat? Hogy lehetek álmomban is éber?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 21:28
 1/6 anonim válasza:
Szerintem sehogy.
2015. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy sikerülni fog.

Ha elképzelted, menni fog. Ha elképzelni sem tudod, hogy is menne?

2015. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bit123bit ***** válasza:
Mond azt magadban naponta 5-6szor hogy, most ez álom vagy valóság? és ha ezt sokáig csinálod akkor egyszer az álmaidban is megfogod magadtól kérdezni hogy, ez álom vagy valóság Én is így csinálom
2015. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 seymour99 válasza:

Egy nap többször is vizsgáld meg hogy most álmodsz-e. Szóval tudod e hogy az adott helyzetbe hogy kerültél, milyen ruha van rajtad, ha tudsz, keress egy órát(álomban nincs értelme az időnek így nem fog semmi értelmeset az óra ha álmodsz) a lényeg hogy szokásoddá váljon, így amikor álmodsz az agyad magától megvizsgálja hogy álom vagy valóság és rá fog/fogsz jönni hogy álmodsz. És konkrétan onnantól bármit negtehetsz.


tipp: Álmodban soha ne fókuszálj egy bizonyos pontra mert azzal megállítod a szemed mozgását a valóságban és nagy eséllyel fel fogsz ébredni.


Másik tipp: kerüld a meghalást is az álmodban pl lelőnek mert szintén felébredsz vagy az agyad annyira lesokkol hogy tényleg neghalsz. (mondjuk ha láttad a mátrixot simán kitérsz egy lövés elől és meg jót szórakozol is :D a lényeg hogy légy kreatív és gyors halál közeli esetekben és ha minden borul felkelsz halál előtt. (amúgy ha érdekel engem leszúrtak egyszer de semmit nem lehetett érezni csak egyszerűen elhalványult az álom és felébredtem)

2016. jan. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Amikor fel akarok ébredni mindig végzek magammal. Eddig még nem haltam meg...a'sszem

Egyébként nekem a valóságteszt nem müködött.

Www.tudatos-alom.hu

Itt vannak technikák és magyarázatot.


UI: muszáj kipróbálni azt, hogy leugrasz egy magaslatról. Az az adrenalin, amikor felkelsz...

2016. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HackeR_BananA válasza:
Én amikor azt álmodom hogy leesek egy magas helyről, akkor a becsadpódás után felkelek és rugok egy nagyot. Nem tudom miért :D
2016. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!